lekarz Jacek Rodak

NIesamowicie nieuprzejmy lekarz. Przyszłam po leki dla syna z kartą z poradni specjalistycznej do której sych chodzi (leki kończyły się przed umówioną wizytą) nawet nie raczył spojrzeć w kartę, z wielkim wyrzutem, łaską i w nieuprzejmy sposób powiedział że to go nie interesuje i powinnam mieć zaświadczenie od lekarza specjalisty. W poniżający sposób powiedział że w takim razie wypisze leki na 100% bo on nie ma zamiaru płacić kary a nfz za niego nie zapłaci. Pozwolił sobie na osobiste wycieczki, że skoro nie pracuję zawodowo to i tak fundusz nie ma "ze mnie" pieniędzy.
W końcu z łaską zaczął wypisywać receptę a pytając o leki oczekiwał szczegółowych informacji (wielkość dawki) które były zapisane w karcie w która nie chciało mu się zajrzeć. Jak się okazało sam miał braki w wiedzy, bo okazało się, że pomylił się w rodzajach leku - które ostatecznie z łaską zweryfikował na podstawie karty syna.
Mam nadzieję, nie mieć więcej potrzeby wizyty u tego pana.

Nie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ,robi wyraźnie jakby siedział w pracy za karę , podczas wizyty nie zajrzał w kartę, nie zapoznał si ę z chorobą ,z łaski odpowiadał z pod wąsa nie polecam omijać z daleka

Pan Jacek Rodak to kawał chama.Juz więcej do niego nie pujde.I do tego ślepy nie dowidzi.Nie polecam tego pana