lekarz Jacek Wojarski

Kardiochirurg

Dr. Jacek Wojarski jest jednych z chirurgow ktory przeprowadzil moja transplantacje serca, ambitny, kompetentny i sumienny lekarz.

Wspaniały lekarz dzięki któremu żyję. Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia. Jest Pan wspaniały doktorze.

Super lekarz i facet ze specyficznym poczuciem humoru.ZNakomity chirurg,transplantolog

Wspaniały kardiochirurg dzięki któremu żyję. Jedna operacja była nieudana a drugiej podjął się dr Wojarski - udało się. Z całego połatanego serca dziękuję.

Wspaniały, cudowny kardiochirurg. Dzięki niemu moja operacja wymiany zastawki okazała się poprostu "małą" pestką :) Lekarz z cudownym poczuciem humoru i wspaniałym podejściem do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy było w polskiej służbie zdrowia !!!

po ostatnim odcinku programu Operacja zycie poczulam sie jak w domu.Wspanialy lekarz z oblednym poczuciem humoru.Doktor Zeglen wie to najlepiej.Wlasnie tacy ratuja i daja nadzieje.Od 2 lat jest czlowiekiem o ktorym mysle codziennie tak samo jak o dawcy serca dla mojego syna.Wiecej takich ludzi i swiat bedzie cudowny

Pierwszy raz uslyszalam o p.dr gdy przeszczepial serce mojemu synowi.Dzis jest dla mnie najwiekszym autorytetem.Pamietam moment gdy po 2 miesiacach wszedl do pokoju gdzie lezeli dwaj panowie ktorym robil przeszczep pluc i moj syn.Byl dumny ze zyja i to sie czulo.DZIEKUJE

Ja mam szczęście pracować z tym lekarzem na bloku operacyjnym i też uważam, że jest to "dr Haus",który bardzo dba o każdego pacjenta również, a może szczególnie przy stole operacyjnym.

Ja mam szczęście pracować z tym lekarzem na bloku operacyjnym

To nasz polski dr Hause.Dzieki niemu od prawie dwoch lat mam szczescie zyc drugi raz z moim synem.Cudowny prawdomowny czlowiek.

Ten lekarz przeszczepił płuco mojemu tacie... Jestem mu wdzięczna za to co do tej pory zrobił...