lekarz Jadwiga Drachal-Środa

Reumatolog

3,5
2,8
3,3

Bardzo dobry lekarz,kompetentna i rzeczowa,nie mam żadnych zastrzeżeń polecam.nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami zamieszczonymi powyżej.

Pierwszy lekarz, który nie odprawił mnie z tzw. kwitkiem tylko naprawdę sumiennie i odpowiedzialnie zajal sie moim problemem. Wszystko dokładnie tłumaczy i informauje o wszystkich nieprawidłowościach i poprawach. Pani doktor jest przy tym miła i serdeczna. Polecam wszystkim, którzy szukaja naprawde dobrego i wartosciowego reumatologa

Wyjątkowo nieuprzejma osoba. Od lekarza wymaga się właściwego podejścia do chorego, a ta pani jest niemiła i lekceważąca pacjenta. Jeśli nie jest w stanie postawić diagnozy wręcz twierdzi, że pacjent "wymyśla". Zdecydowanie odradzam!

Zapisuje drogie lekarstwa na 100% płatną receptę, mimo iż z badań wynika - co potwierdził inny specjalista - że są niepotrzebne. Poza tym niemiła, niesympatyczna, brak czasu dla pacjentów - zdecydowanie odradzam.