lekarz Jadwiga Drachal-Środa

Reumatolog

Pani doktor to prawdziwy specjalista jakich dzisiaj mało.Zna sie na swoim fachu jak mało kto,dosłownie uratowała mi zycie kiedy brakowało juz nadzieji na wyleczenie.Do pacjenta odnosi sie z szacunkiem i jest bardzo miła.

Bardzo dobry lekarz,kompetentna i rzeczowa,nie mam żadnych zastrzeżeń polecam.nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami zamieszczonymi powyżej.

Wyjątkowo nieuprzejma osoba. Od lekarza wymaga się właściwego podejścia do chorego, a ta pani jest niemiła i lekceważąca pacjenta. Jeśli nie jest w stanie postawić diagnozy wręcz twierdzi, że pacjent "wymyśla". Zdecydowanie odradzam!

Pierwszy lekarz, który nie odprawił mnie z tzw. kwitkiem tylko naprawdę sumiennie i odpowiedzialnie zajal sie moim problemem. Wszystko dokładnie tłumaczy i informauje o wszystkich nieprawidłowościach i poprawach. Pani doktor jest przy tym miła i serdeczna. Polecam wszystkim, którzy szukaja naprawde dobrego i wartosciowego reumatologa

Zapisuje drogie lekarstwa na 100% płatną receptę, mimo iż z badań wynika - co potwierdził inny specjalista - że są niepotrzebne. Poza tym niemiła, niesympatyczna, brak czasu dla pacjentów - zdecydowanie odradzam.