Tak ciepło i życzliwie zająć się noworodkiem potrafi chyba tylko pani doktor Grosicka! To moje 3 dziecko, ale nigdy nikt nie traktował gorączki u 3 tyg bobasa tak poważnie jak p.doktor . bardzo mnie to ucieszylo, poniewaz brakuje takich lekarzy, ktorzy są z powolania. Godna polecania !

Do Pani dr Grosickiej trafilam razem z moja 2 miesieczna coreczka w Londynie w Tooting Medical. Mala strasznie goraczkowala, byla nie spokojna, pani dr szybko zareagowala na dolegliwosci, dokladnie zbadala i osluchala dziecko. a co najwazniejsze przyjela nas bez kolejki! jestem pod wrazeniem

Jedna z najlepszych lekarzy - pediatra w londynie, przyjmujaca w Tooting Medical . Fachowe podejscie do dziecka, umie zgadac za bawic. szybko reaguje na objawy choroby. mily kontakt

Wciąż poszukujesz "Pediatra "?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław