dr n. med. Jadwiga Peczyńska

Diabetolog

Absolutnie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami.Jesli chodzi o czas wizyty jest krotki czulam sie wrecz zbywana nigdy niczego mi dokładnie nie wytlumaczono doktor byla bardzo nie miła jednych przedemna trzymala ok godz a ja jak wchodzilam to to trwalo 3 minuty. pracuje na zmiany i nie mieszkam w białymstoku wiec jak chcialam spojrzecw kalendarz i wybrac date wizyty to doktor popadla w furie i nakrzyczala na mnie a dodam ze jestem osoba w ciąży.najgorsze jednak bylo to ze doktor ktora powinna wspierac ludzi i pomagac powiedziala mi pomimo ze mialam dobre cukry w ciagu dnia tylko byly male roznice bo wiadomo ze na czczo jest mniejszy cukier a po jedzeniu jest troche wiekszy to doktor straszyla mnie ciagle insulina od pierwszej wizyty no i powiedziala mi z krzykiem ze ja nie doroslam do tego by byc matka ze bede zla matka i ze dziecko urodzi sie chore a nie miala podstaw do tego by tak mowic bo nawet dobrze mnie nie znala gdyz to byla moja druga wizyta.jadlam normalnie nie trzymalam ostrej diety jedynie unikalam slodyczy dwoch lekarzy rodzinnych widzialao moje wyniki cukru i powiedzieli wrecz ze sa super i nie ma sie czym martwic a pani dr peczynska zachowala sie tak potwornie przez dwa dni plakalm az mi cisnienie podskoczylo i zle sie czulam.jak taki lekarz wogole moze leczyc ludzi i powiedziec matce ktora tyle lat sie starala o dziecko ze jest niedojrzala i nie dorosla do dziecka.

Super Pani doktor, leczyłam się u niej w ciąży, bo wykryto u mnie cukrzycę ciążową i kontynuuję wizyty kontrolne już od około 1,5 roku (niestety nietolerancja węglowodanów pozostała). Przemiła osoba, kompetentna i bardzo konkretna. Służy dobrą rada w wielu tematach - także tych dotyczących zdrowia dziecka. Zawsze też bez problemu umawia mnie na popołudniowe godziny. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego lekarza, którego z czystym sumieniem polecam innym - zwłaszcza przyszłym mamom.

byłam 2 razy w ciąży i 2 razy miałam cukrzycę ciążową. prowadziła mnie pani dr Peczyńska. jest bardzo ciepłą cierpliwą i pełną optymizmu osobą jet przy tym stanowcza i umie przywrócić do pionu człowieka ale robi to tylko w dobrej wierze....leczenie podczas ciąży u pani doktor było przyjemnością. mogłam w każdej chwili dzwonić i pytać to czego nie rozumiałam. z całym sercem polecam tego lekarza.

Zdecydowanie nie zgadzam się z ANONIMOWĄ negatywną opinią! Moim zdaniem tak jak i wielu innych pacjentów, Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem, znakomitym wykwalifikowanym lekarzem, który czasami stanowczym głosem walczy o zdrowie i życie swoich pacjentów. Myślę, że pani Anonim po urodzeniu swojego tak oczekiwanego dziecka, dopiero doceni pracę, wysiłek i zaangażowanie Pani dr Peczyńskiej, po czym przeprosi ją i podziękuje. M. Karpowicz

Zdecydowanie nie zgadzam się z ANONIMOWĄ negatywną opinią!
M. Karpowicz

Pani doktor jest po prostu prześwietna, uwielbiam ją :) bardzo mądra, cierpliwa, ciepła, poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują i zawsze jest uśmiechnięta, nigdy nie zbywa pacjenta i na prawdę dba o jego zdrowie. Miałam mnóstwo szczęścia, że do niej trafiłam.

Pani doktor uratowała stopę mojej mamy. Jest cudownym lekarzem i człowiekiem. Poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Cieszę się, że ją spotkałam,

Pani doktor to cudowna osoba. Skromność, ogromna wiedza, oddanie pacjentowi itd. Dzięki niej nabrałam pewności siebie jako matka, a moje dziecko otoczone zostało troską i fachową opieką lekarską. Jednym słowem pani dr to kobieta o wielkim sercu. Jestem wdzięczna Jej za to co zrobiła dla naszego dziecka. Ufam jej w 100 %.

Wspaniały człowiek o wielkim sercu i kompetentny lekarz. Wymagająca ale cierpliwa i wyrozumiała. Pani Doktor zawdzięczam całą swoją wiedzę o chorobie i sposobach leczenia, także to, że szybko nauczyłam się żyć z chorobą dziecka. Udzielała nam wsparcia w najtrudniejszych chwilach. Zobyła nasze zaufanie, a dla mojego syna (już dorosłego) jest autorytetem do dziś. Śmiało mogę polecić innym rodzicom.

Śmiało mogę polecić innym rodzicom.

Wspaniała kobieta, cudowny lekarz. Zna bardzo dobrze swoich pacjentów i nikogo nie lekceważy. Można jej zaufać, zawsze jest uśmiechnięta i chętna do niesienia pomocy. Wymagająca ale kochana. Poprostu najlepsza. Śmiało polecam!!!

Kompetentna, miła, zawsze poświęca dużo czasu pacjentowi i przez wiele lat pamięta swoich pacjentów oraz nie traktuje pacjentów machinalnie, ma podejście indywidualne do pacjentów!

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Białystok"?

Mickiewicza 48 lok. 103
15-232 Białystok
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok