lekarz Jadwiga Wojtynek - Zbrojewska

2,6
2,6
2,9
2,4

Wizyta była ekspresowa. Dobór soczewek błyskawiczny. Generalnie wrażenie takie że Pani doktor gdzieś się bardzo spieszyła i nie miała dla mnie czasu. Za to postanowiła obdarować mnie receptą na 2 pary szkieł: do dali i do bliży. Kompletnie mnie nie przekonała więc czeka mnie wizyta u drugiego lekarza. Nie polecam.

Pani doktor leczac alergiczne zapalenie spojówek przepisała leki i stwierdziła, ze w razie gdyby problem nie ustąpił, można nieodpłatnie zgłosic się do niej na wizytę kontrolna. Okazało się że po zakończonej kuracji objawy powróciły, jednak wizyta kontrolna okazała sie płatna. Po rozmowie telefonicznej łaskawie zgodziła sie zejsć z cena do 50 zł. Oczywiście z wizyty nie skorzystałam. Pomijam kwestie tego, że moja pierwsza i ostatnia wizyta była ekspresowa, wyjaśnienie sposobu leczenia lakoniczne.

Oceniam pania doktor jako osobe bardzo rzeczowa skoncentrowana na pacjencie i jego dolegliwosci. Byla pierwszym lekarzem, ktory zdiagnozowal poprawnie moja chorobe- odklejajaca sie w wyniku urazu powypadkowego siatkowke (niestety w osciennym miescie nie odkryto tego) Dalsze leczenie w klinice w Lodzi przynioslo oczekiwane rezultaty. Dzieki wlasciwie postawionej diagnozie i regularnym kontrolom u pani doktor, moge cieszyc sie wieksza jakoscia zycia.

Gdyby w ankiecie było 0 to chętnie bym je wybrał oceniając panią doktor a tak musiałem dać aż 1. Niekompetentna, niemiła, wizyta bardzo krótka, traktuje pacjenta z góry, w zasadzie ma się wrażenie jakby nawet niesłuchała co się mówi, zresztą chyba tak jest bo kilka razy pyta się o to samo. Pozatym chyba pani doktor raczej nie jest nabieżąco z dzisiejszymi postępami okulistyki.

ODRADZAM i NIE POLECAM. Wizyta pomimo, że prywatna to szybka. Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia i wytłumaczenia.

Doktor nie proponuje alternatywnych metod leczenia. Wyniki badania ostrości wzroku zaniżone.

Niekompetentna obsługa, niewykryta choroba, szybko i byle jak. Zdecydowanie dba tylko o korzyści finansowe. Zawyża dioptrie w okularach, nie pyta się nawet o odczucia pacjenta odnośnie ostrości widzenia. Pacjentów NFZ-owych traktuje z góry, wizyta trwa 3 minuty a i tak okulary trzeba kupić prywatnie. NIE POLECAM. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Wg mnie to dobry lekarz. Od ponad 30 lat chodzę do okulisty, więc już trochę widziałam. U dr Wojtynek leczy się moje dziecko i jestem z przebiegu wizyt i leczenia zadowolona.