lekarz Jakub Blicharz

Bardzo chciałabym z całego serca podziękować dr Jakubowi Blicharzowi chirurgowi ogólnemu i naczyniowej ze szpitala specjalistycznego w Siedlcach.. Dziękuję Bogu że spotkałam na swojej drodze takiego człowieka jakim jest Doktor Jakub . Fantastyczny człowiek o wielkim sercu . Pokazał to swoją życzliwością i poświęconym czasie dla zwykłego pacjenta . Na każdej wizycie przed operacja jak i podczas pobytu w szpitalu pokazal jak ważny jest dla niego pacjent. Poprostu dal mi nowe życie. Z całego serca życzę Panu doktorowi szczęścia i dużo sukcesów. Poprostu Anioł nie człowiek.

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność i uznanie dla pana doktora Jakuba. Wszystko co piszą poprzednicy to za mało. Czy może młody jeszcze lekarz stać się niemal przyjacielem pacjentki w bardzo podeszłym wieku - w przypadku doktora to jest możliwe. Zaprzyjaźnić się z babcią, zupełnie obcą osobą, której bezinteresownie, z niesamowitym poświęceniem ratowało się życie. Każdą chwilą, każdą czynnością, każdą wizyta, opatrunkiem pokazywać, że pacjentka nie jest liczbą w statystyce, że lekarzowi zależy na jej życiu i zdrowiu. Taki właśnie jest pan doktor Jakub Blicharz. Panu doktorowi życzę ...

Taki właśnie jest pan doktor Jakub Blicharz.
Panu doktorowi życzę samych sukcesów w pracy, a w życiu osobistym zwykłego ludzkiego szczęścia.

Na początku! Bardzo chciałbym tutaj podziękować Panu Jakubowi Blicharzowi chirurgowi ogólnemu i naczyniowej ze szpitala specjalistycznego w Siedlcach. Za dosłowne uratowanie mi życia. Gdy trafiłem do szpitala, z ozt.. żółtaczka itd. podszedł do mnie jak do dziecka . Wyjaśniając wszystko tak jak powinno robić to lekarze. Dokładał wszelkich starań bym wyzdrowiał jak najszybciej. Gdy musiano wyłonić mi stommie. Nie bałem się. Dzięki niemu .!! Takich lekarzy nam potrzeba. Oraz dziękuję Piotrowi Sienkewiczowi dr. N.m chirurgowi onkologicznemu i ordynatorowi chirurgi ogólnej i naczyniowej w szpitalu w Siedlcach. Za wspaniałą opieke medyczna ...

Na początku!
Bardzo chciałbym tutaj podziękować Panu Jakubowi Blicharzowi chirurgowi ogólnemu i naczyniowej ze szpitala specjalistycznego w Siedlcach. Za dosłowne uratowanie mi życia. Gdy trafiłem do szpitala, z ozt.. żółtaczka itd. podszedł do mnie jak do dziecka . Wyjaśniając wszystko tak jak powinno robić to lekarze. Dokładał wszelkich starań bym wyzdrowiał jak najszybciej. Gdy musiano wyłonić mi stommie. Nie bałem się. Dzięki niemu .!! Takich lekarzy nam potrzeba. Oraz dziękuję Piotrowi Sienkewiczowi dr. N.m chirurgowi onkologicznemu i ordynatorowi chirurgi ogólnej i naczyniowej w szpitalu w Siedlcach. Za wspaniałą opieke medyczna i wsparcie psychiczne..

I tu jest chit.!! Gdy okazało się że będę musiał mieć stomie do końca życia. Ci dwaj lekarze udowodnili że są lekarzami bez granic. Bo nie możliwe było abym żył bez stomii..

Zmienili moje życie o 360stopni bo uczynili mnie prawie spełni zdrowego. Cieszącego się życiem chłopaka. Który dzięki nim żyje i cieszy się życiem.wraz z ukochaną narzeczona . A przyszłą żoną . Wspaniałym życiem .!!
Dziękuję wam i całemu personelowi medycznemu . Za uratowanie życia. PodczAsz operacji w listopadzie !! Jesteście wielcy !!

Damian Brzustowski. Pacjent po ozt. Żółtaczce. Kamicy przewodów żółciowych. Itd.

Polecam Pana Doktora, konkretny, dokładnie mi wytłumaczył przebieg operacji, kontaktowy i profesjonalny. Poza tym wydaje się być fajnym człowiekiem.

Super człowiek i fachowiec.Szkoda że wcześniej nie trafiłem na Pana Jakuba.Naprawdę godny polecenia.

Życzliwy człowiek i wspaniały lekarz. Życzę każdemu pacjentowi , aby był pod opieką tak wspaniałego lekarza, który z ogromną wiedzą i życzliwością

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze...brak słów by opisać jak dobrym jest człowiekiem. Życzę Panu Doktorowi wielu sukcesów, ponieważ niestety odchodzi z naszej przychodni. Szczęściarze, którzy na Niego trafią.

Wyjątkowy lekarz- profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemu, niespotykana cierpliwość , życzliwość i zaangażowanie. Lekarz o szerokim zakresie wiedzy-bardzo kompetentny. Poświęci Wam na wizytę tyle czasu ile potrzebujecie dokładnie wszystko tłumacząc. Mam nadzieję, że zostanie w mojej przychodni na dłużej .Szczerze wszystkim polecam