Lekarze Lublin

lekarz Barbara Żmurowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jerzy Przegaliński

Internista, Kardiolog

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dr Jerzy Przegaliński jest bardzo dobrym kardiologiem ,empatyczny i kompetentny. Pomógł mi wiele razy w trudnych chwilach choroby serca ,nigdy nie odmówi pomocy Dziękuję Doktorze za wszystko:))) pozdrawiam serdecznie:)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Piotr Kawa

ulica Cicha 10/1U
20-078 Lublin

Jestem pełen uznania dla talentu i uprzejmości Pana Piotra. Moja 76 letnia Mama bardzo bała się operacji zaćmy i wymiany soczewki, ale Pan Piotr jest nie tylko świetnym okulistą, ale również człowiekiem, który ma niesamowite podejście do starszych pacjentów. Operacja udała się genialnie. Mama po zdjęciu następnego dnia opatrunku jest szczęśliwa. Widzi bardzo dobrze. Było to jej marzeniem, a Pan Piotr je spełnił. Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają lekarzy z ...

lekarz Zofia Boczkowska-Pollo

Neurolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Najlepszy neurolog w mieście od zawsze. Chodziłem do pani doktor 20 lat temu,potem już przestała przyjmować na NFZ,teraz jak widzę tylko prywatnie niestety,a szkoda,bo bardzo to byłoby dobre dla pacjentów gdyby powróciła do przyjmowania na NFZ.

lekarz Jerzy Dekundy

Psychiatra, Neurolog

Gabinet
ul Czechowska 4/1
Lublin

Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, poświęca im dużo uwagi i bardzo dobrze dba o ich zdrowie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maria Podgórska

ulica Paganiniego 9/263
20-854 Lublin

Polecam. Pani Doktor angażuje się w problem pacjenta, robi szczegółowy wywiad. Lepszego Okulisty nie spotkałem :) Wizyta odbyła 19.04.2021 r. Porada okulistyczna po infekcji oczu i skokowym pogorszeniu wady wzroku powstałej po odstawieniu antybiotyków.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Wojciech Gocek

Neurolog

Szpital
Abramowicka 2
20-442 Lublin

Super neurolog! Polecam! Można liczyć na pomoc w każdy przypadku. Nie szczędzi czasu, godny zaufania i polecenia.

prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Katedra i Klinika Okulistyki UM
20-079 Lublin

Kiedy wielu lekarzy uznalo,ze moja siatkowka jest calkowicie odwarstwiona (jezdzilam prawie po calej Polsce)prof.Rejdak wykonal zabieg i WIDZE!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grażyna Usar-Czerwiec

Psychiatra

ulica Lipowa 12/20
20-024 Lublin

Wizyta trwała godzinę, to niesamowite , że lekarz poświęcił mi tyle czasu. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście. Dodatkowo miłe usposobienie Pani doktor,powoduje, że poczułam nadzieję.
Opinia dodana przez: Maryla

lekarz Dariusz Golan

Radiolog

ulica Oliwkowa 11
20-140 Lublin

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny i miły. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja Denis

lek. dent. Agata Bolko-Zimmer

Chirurg stomatolog

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Renata Szczołko

lek. dent. Małgorzata Taras

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lotnicza 2/20
20-422 Lublin

Przecudowny lekarz. Bardzo kontaktowa Pani, sympatyczna, oswoiła moje okropne strachy, do tego tłumaczy co się dzieje w zębie, i co będzie właśnie robić. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mateusz Betlej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Kosmiczna opieka i pełne bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Dr. Mateusz Betlej i Pani asystentka Monika to mistrzowie świata. Polecam Dziękuję bardzo ❤
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maria Barabasz-Jachimiak

Szpital
Dr K. Jaczewskiego 7
20-090 Lublin

Wspaniały Człowiek, Wspaniały Lekarz. Poświęca bardzo dużo czasu na tłumaczenie, wyjaśnianie tego co robi i dlaczego. Niezwykle ciepła osoba!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Marzena Janik

Internista, Kardiolog

Organowa 9/27
20-882 Lublin

Bardzo polecam. Pani doktor jest sumiemma, wnikliwa i Bardzo dokładna. A przy tym Jest ciepłą , miłą i kontaktową osobą. Dziękuję za wszystko. Agnieszka

lekarz Zbigniew Drabik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Bardzo dobry lekarz pomógł mojemu synowi. Inni lekarze chcieli gipsować mu stopy, a Pan doktor wyleczył ćwiczeniami, wkładkami i częstymi kontrolami. Kompetentny, uprzejmy i na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Małgorzata Jabłońska

Psychiatra

Gabinet Małgorzata Jabłońska
Bursztynowa 3 , lokal U2
Lublin

Bardzo dobry specjalista ,z dużą wiedzą Profesjonalne podejście do pacjenta,cierpliwość i zrozumienie,Bardzo dobrze tłumaczy i poświęca dużo czasu dla pacjenta. polecam.....
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Ewa Szmit

Internista, Reumatolog

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mełgiewska 7-9
Lublin

Pani Doktor jest miła i kontaktowa. Zleca badania. Tłumaczy cierpliwie dalszą terapię. Ciesz się że trafiłam na takiego lekarza. Mam wrażenie że zależy Jej na pacjencie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Izabela Grusiewicz

Przychodnia Stomatologiczna
Poznańska 14/1
20-731 Lublin

Z całego serca polecam stomatolog Grusiewicz! uratowała mi zęba, który w opinii innego stomatologa trzeba było wyrwać. Za kanłowe leczenie piątki zapłaciłam 100zł razem z wypełnieniem. W dodatku Pani Iza jest bardzo delikatna, sympatyczna i kompetentna.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Widomski

Lekarz rodzinny

ulica Turkusowa 12/10
20-572 Lublin

Kompetenty, godny polecenia,sympatyczny. Dokładnie wyjaśnia i tłumaczy .Skuteczne leczenie.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Urszula