Lekarze Lublin

lekarz Lesław Sykut

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce ...
Opinia dodana przez: Teresa

Krzysztof Woźny

Fizjoterapeuta

20-723 Lublin

Ogromna wiedza z zakresu anatomii i fizjoterapii, pacjent w centrum zainteresowania - widać, że Pan Krzysztof chce pomóc. Mówi jakie ćwiczenia można wykonywać samodzielnie w domu. Pomaga i do tego tworzy bardzo miłą atmosferę. POLECAM!
Opinia dodana przez: D.

Maciej Chodnikiewicz

Maciej Chodnikiewicz Gabinet Radiologiczny
20-008 Lublin

bardzo dobry specjalista - polecam bardzo dobry specjalista - polecam bardzo dobry specjalista - polecam bardzo dobry specjalista - polecam
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Elżbieta Wójcik

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny ...

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Robert Zymon

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Polecam. Doskonały profesjonalista i praktyk. Ponad to ciepły ,troskliwy i pełen empatii CZŁOWIEK. DZIĘKUJEMY

lekarz Andrzej Ćwieluch

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "PERFEKT- DENT"
ulica Ułanów 1
20-554 Lublin

Bardzo dobry lekarz , polecam . Gdy tylko pojechalam szybko pomogl , bym mily i sluzyl pomocom o takich lekarzy teraz trudno . Polecam go !!!bardzo

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

ulica Skołuby 10
20-837 Lublin

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Monika Maciejczyk-Pencuła

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Prowadziła moje obydwie ciążę. Zawsze miała czas, na wysłuchanie moich obaw i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Ewa Baszak-Radomańska

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Pogodna 34
20-333 Lublin

Bardzo ciepła, kompetentna i profesjonalna pani doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, od ręki naprawia błędy popełnione przez innych 'specjalistow'. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

Arkadiusz Niedoborek

Psychiatra

ARION Szpitale sp. z o.o.
Lublin

Doktor super ... Pomaga mi dalej chodz nie mosi... Jako jedyny Podja się mojego leczenia, moja sytuacja jest nie łatwa a on z całych sił mi pomaga... Znam go już długi czas... Dziękuje ...

lek. dent. Beata Banasiak

EsteDentic Beata Banasiak - Stomatolog
Pana Balcera 6B lokal U1a
20-631 Lublin

Pełen profesjonalizm. Nic dodać nic ująć.
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. med. Elżbieta Makohoń-Wiadrowska

Lekarz rodzinny

Jana Pocka 3/2
20-442 Lublin

Najlepsza z najlepszych! Wzór człowieka i lekarza w jednym. Pani doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem, kulturą osobista na wysokim poziomie, wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Wspaniałe podejście do dzieci i sposób prowadzenia wizyty sprawia, że z gabinetu wychodzi się zadowolonym. Nigdy Nas nie zawiodła i nie zostawiła bez pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja Anastazja

Maria Izdebska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "medicor"s.c.
Lublin

Krótko i zwięźle mówiąc osoba o niebywałej wiedzy i umiejętnościach oraz podejściu do ludzi. Jestem wiernym pacjentem pani doktor od kilku lat. Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Elżbieta Kotyrba

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

To świetny lekarz i -co równie ważne, wspaniały człowiek. Od wielu lat Pani Elżbieta leczy mnie i całą moją rodzinę. Zdarzały się przypadki, że pomogła o wiele skuteczniej niż lekarze szpitala klinicznego. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Grażyna Górska-Kłos

Lekarz rodzinny

ul. Jana Kiepury 11
20-838 Lublin

Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Arkadiusz Podkowiński

Neurochirurg

ulica Hirszfelda 3/9
20-092 Lublin

Dr Arkadiusz Podkowiński > The Best doctor in Poland !!!!! Operował moją żona rok temu. Modlę się aby Pan Bóg mu dał długowieczności. Bardzo dziękuje ze Pan uratował moją żona Doctor

lekarz Radosław Rola

Neurochirurg

Gabinet
Lublin

Docent jest wspaniałym człowiekiem. Podszedł do mnie po ludzku, wszystko wytłumaczył. Operował mi kręgosłup i teraz w końcu wszystko jest dobrze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Sobiecki

Herbowa 16/62
20-551 Lublin

Bardzo dobry fachowiec, miły człowiek. Wytłumaczy, doradzi, wszystko na spokojnie. Nie jest łasy na pieniądze jak wielu lekarzy. Szkoda, że tak mało jest takich jak on...
Opinia dodana przez: HoseArcadio

lekarz Anna Kłysiak

Internista, Diabetolog

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Bardzo miła Pani Doktor. Babcia leczy u niej cukrzycę od półtora roku i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor dobiera indywidualnie metodę leczenia (insulina/ tabletki) i skutecznie motywuje do diety :-) Szczerze polecamy!
Opinia dodana przez: Sylwia