dr n. med. Jakub Malinowski

2,7
3,1
3,9
3,1

Po tzw. stripingu zębów u dr Malinowskiego, czyli zwężaniu zębów, mam bolące dolne jedynki i dwójki. Prawdopodobnie skończy się na koronowaniu tych zębów, bo ból jest nie do wytrzymania podczas jedzenia i gryzienia, zęby reagują bólem nawet na dotyk palców. Dodam, że nie wyrażałam zgody na striping, ale i tak asystentka, która mnie przyjmowała, striping zrobiła. Jeżeli na tym polega współczesna ortodoncja, że niszczy się ludziom zęby i jeszcze każe za to słono płacić, to ja proponuję pozostać przy krzywych zębach. Niestety, nie moge polecić tego lekarza.

Ortodonta godny polecenia, jedyne zastrzeżenia jakie posiadam po leczeniu (dwuletnim) dotyczą asystentek - niekompetentne , niedelikatne i mało profesjonalne. Irytujące było to że czasmi na umówionej wizycie do Pana dr Malinowskiego -to asystentka się mną zajmowała a nie Pan doktor- niemiła niespodzianka.Teraz chodzę raz na 3 miesiące na wizytę kontrolną po ściągnięciu aparatu - Pan dr nie wykazuje już praktycznie rzadnego zainteresowania moją osobą - nie wiem czy to kwestia bezpłatnych wizyt czy jest inna przyczyna. Ząbki trochę się rozjechały -ale po zerknięciu okiem Pan Dr stwierdził że to normalne i tak jest po leczeniu (?) po czym oddał mnie w ręce asystentki.

Dr godny polecenia. Bardzo się cieszę, że wybrałam akurat jego. Z zębami dokonał cudu, a to wszystko w przyjaznej atmosferze.

Dr. świetnie improwizuje podczas uzasadniania kolejnych decyzji co do zmiany planu leczenia. Uważam, że naciąga na wizyty, a zarazem koszty i jest niedelikatny. Asystentki nie są już tak miłe jak sam Dr. i jest tragedia z terminami w Opolu...

Szczerze polecam Pana Doktora, zna się na rzeczy i z pewnością wie co robi, niestety podyskutować z nim nie można, On wie lepiej i należy pokornie go słuchac, ale to chyba dobrze. Generalnie godny polecienia, 110% zaufanie

Wspaniały specjalista, ortodonta. Polecam każdemu, kto ma problemy z uzębieniem.Zakłada profesjonalnie aparaty różnego rodzaju w zależności od wady zgryzu i anomalii w uzębieniu. Efekty leczenia widoczne ma bieżąco, końcowe wspaniałe. Polecam,

Efekty leczenia widoczne ma bieżąco, końcowe wspaniałe. Polecam,

Jest mało kompetentny - juz 2 razy byłem u reklamacji po aparacie który odpowiednio kosztował a on udaje ze to moja wina - nie polecam