mgr Jakub Piotrowskimgr Jakub Piotrowski - zdjęcie profilowe

mgr Jakub Piotrowski

Dietetyk

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Nazywam się Jakub Piotrowski. Od 10 lat prowadzę swój gabinet dietetyczny. Ukończyłem dietetykę na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz biotechnologię na Uniwersytecie Szczecińskim.

Moi klienci zgubili już łącznie kilka tysięcy kilogramów. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta, dieta zawsze jest indywidualnie zbilansowana. Nie ma obaw, że ktoś będzie na diecie głodny, czy zmuszany do jedzenie produktów, których po prostu nie lubi.

Dodatkowo jestem również od 12 lat trenerem personalnym, więc czuwam nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń przez moich klientów na treningach personalnych. Zapraszam do umawiania wizyt u mnie w gabinecie w Szczecinie, a także konsultacji online dla osób z całej Polski i zagranicy.

Publikacje:
• ZMIANY MASY CIAŁA I STĘŻENIA LIPIDÓW PACJENTÓW PODDANYCH RESTRYKCJOM KALORYCZNYM–DONIESIENIE WSTĘPNE (Pomeranian Journal of Life Sciences 2016)