lekarz Jakub Salwa

Pan Doktor jest jednym z najlepszych fachowców z jaki dotychczas mnie leczył. Pomógł mi w cierpieniu i sprawnie usunął przyczynę bólu stopy. Wielu znajomych odradzało mi zabieg argumentując, że jego złe wykonanie spowoduje zaostrzenie objawów. Pan Doktor Salwa wykonał zabieg perfekcyjnie, minęło już pół roku, a po bólu nie ma śladu. Komfort mojego życia poprawił się niewiarygodnie. Po rozmowie wiem, że Pan Doktor był 12 godzinę w pracy a mimo to okazał mi sporo cierpliwości. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam tego lekarza. Miły, ciepły, konkretny i skupiony na swojej pracy. Profesjonalista z powołaniem.

Pan Dr Jakub Salwa przyjął mnie że skręconą kostką i zerwanym więzadłem. Doktor jest bardzo profesjonalny. Dokładnie tłumaczył co mi jest jak powinnam dbać o nogę. Jest bardzo empatyczny i kulturalny. Ma ogromną wiedzę. Polecam każdemu Pana Doktora Jakuba Salwę.

Pan Dr Jakub Salwa przyjął mnie że skręconą kostką i zerwanym więzadłem.

Bardzo miły, konkretny, dbający o pacjenta lekarz. Trafiliśmy do doktora na dyżurze, w dniu kolejnym zostaliśmy przyjęci, pomimo że Pan doktor nie przyjmował tego dnia w poradni. Bardzo dokładnie nam wszystko wytłumaczył. Służba zdrowia prosi się o takich lekarzy, którzy swojej pracy oddają całe serce.

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi w wyleczeniu rany, z którą inni lekarze sobie nie poradzili. Miły dla pacjentów.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z sercem podchodzi do pacjentów. Rzeczowo i cierpliwie tłumaczy stan i przebieg leczenia chorego:)A