lekarz Jakub Salwa

Pan Doktor jest jednym z najlepszych fachowców z jaki dotychczas mnie leczył. Pomógł mi w cierpieniu i sprawnie usunął przyczynę bólu stopy. Wielu znajomych odradzało mi zabieg argumentując, że jego złe wykonanie spowoduje zaostrzenie objawów. Pan Doktor Salwa wykonał zabieg perfekcyjnie, minęło już pół roku, a po bólu nie ma śladu. Komfort mojego życia poprawił się niewiarygodnie. Po rozmowie wiem, że Pan Doktor był 12 godzinę w pracy a mimo to okazał mi sporo cierpliwości. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam tego lekarza. Miły, ciepły, konkretny i skupiony na swojej pracy. Profesjonalista z powołaniem.

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi w wyleczeniu rany, z którą inni lekarze sobie nie poradzili. Miły dla pacjentów.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z sercem podchodzi do pacjentów. Rzeczowo i cierpliwie tłumaczy stan i przebieg leczenia chorego:)A