lekarz Jakub Salwa

Najgorszy "lekarz" jakiego miałam okazję poznać. Mama miała stwierdzoną przepuklinę i przyszła do "doktora" Salwy umówić termin operacji. On za głowę się złapał, że kto stwierdził przepuklinę, że ta operacja mogłaby zagrażać życiu! Skierował mamę na badania gastroskopii i kolonoskopii. Szukałam w miarę szybkich terminów, jednak nawet prywatnie terminy były bardzo odległe. W międzyczasie dwa razy mama wylądowała na pogotowiu i została zbagatelizowana. Ból był tak silny, że pewnej nocy musiała wezwać karetkę pogotowia. Oni również stwierdzili, że sobie coś wymyśla, podali zastrzyk rozkurczowy i na tym się skończyła pomoc. Zrobiła wreszcie kolonoskopię, która nie wykazała nic niepokojącego. Wieczorem, tego samego dnia, już miała dość i umówiła się następnego dnia do "doktora" Salwy. "Doktor" w końcu stwierdził, żeby pilnie jechać na SOR. Na szczęście pojechałam z mamą do szpitala w Dębicy, gdzie trafiłam na doktora PODOBĘ. Tam od razu stwierdzono, że mama ma przepuklinę! Gdyby "doktor" Salwa od razu zaplanował termin operacji - już dawno mama byłaby po wszystkim, a przeszła drogę przez piekło. NIE POLECAM !!! Przy okazji nie polecam też trafić na pogotowie do Sędziszowa, bo uprzejmość jest tam poniżej wszelkiej normy. Dodam, że mama ostatecznie została przyjęta na CITO w szpitalu na Rycerskiej w Rzeszowie i tam operację wykonano od razu. Proszę brać przykład ze szpitala w Rzeszowie i koniecznie poprawić swoje kwalifikacje.

To jest najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałem. Kompetentny, empatyczny i bardzo merytoryczny. Lepiej leczyć się u niego w małym miasteczku niż w jakiejś aglomeracji. Bardzo jestem mu wdzięczny za jego podejście i oby inni się od niego uczyli. Panie doktorze po stokroć dziękuję.

Bardzo miły, konkretny, dbający o pacjenta lekarz. Trafiliśmy do doktora na dyżurze, w dniu kolejnym zostaliśmy przyjęci, pomimo że Pan doktor nie przyjmował tego dnia w poradni. Bardzo dokładnie nam wszystko wytłumaczył. Służba zdrowia prosi się o takich lekarzy, którzy swojej pracy oddają całe serce.

Pan Dr Jakub Salwa przyjął mnie że skręconą kostką i zerwanym więzadłem. Doktor jest bardzo profesjonalny. Dokładnie tłumaczył co mi jest jak powinnam dbać o nogę. Jest bardzo empatyczny i kulturalny. Ma ogromną wiedzę. Polecam każdemu Pana Doktora Jakuba Salwę.

Pan Dr Jakub Salwa przyjął mnie że skręconą kostką i zerwanym więzadłem.

Pan Doktor jest jednym z najlepszych fachowców z jaki dotychczas mnie leczył. Pomógł mi w cierpieniu i sprawnie usunął przyczynę bólu stopy. Wielu znajomych odradzało mi zabieg argumentując, że jego złe wykonanie spowoduje zaostrzenie objawów. Pan Doktor Salwa wykonał zabieg perfekcyjnie, minęło już pół roku, a po bólu nie ma śladu. Komfort mojego życia poprawił się niewiarygodnie. Po rozmowie wiem, że Pan Doktor był 12 godzinę w pracy a mimo to okazał mi sporo cierpliwości. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam tego lekarza. Miły, ciepły, konkretny i skupiony na swojej pracy. Profesjonalista z powołaniem.

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi w wyleczeniu rany, z którą inni lekarze sobie nie poradzili. Miły dla pacjentów.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz, z sercem podchodzi do pacjentów. Rzeczowo i cierpliwie tłumaczy stan i przebieg leczenia chorego:)A