lekarz Jan Biskup

To dzięki profesjonalizmowi i opiece Doktora udało nam się zajść i utrzymać ciążę. Byliśmy pacjentami w Gamecie w Chęcinach. Wcześniej wiele lat leczyliśmy się w innej placówce- zupełnie niepotrzebnie ;) Mimo, że miałam inne problemy zdrowotne to dzięki wiedzy i doświadczeniu Doktora udało się pokonać przeszkody. Terapie dopasowuje do pacjentki, podejście jest bardzo indywidualne. Wszystko na spokojnie tłumaczy. Nie warto się zrażać, jeśli nawet to długo trwa. Jest konkretny i wie co robi, warto Mu zaufać. Polecamy tego lekarza

Dr Jan Biskup to wspaniały lekarz i przemiły człowiek z odpowiednim podejściem do pacjentki Jest profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę. Takich ginekologów brakuje. W bardzo szybkim czasie zdiagnozował problem i doczekaliśmy się z mężem upragnionej ciąży. Polecam i dziękuję za wszystko :-)

Wspaniały lekarz, uprzejmy i pomocny. Dzięki niemu już po 3 miesiącach doczekałam się dwóch kresek. Polecam

Bardzo kompetentny lekarz. Dzięki niemu doczekałam się dziecka 😊 Uprzejmy, na wizytach na NFZ traktuje kobietę tak samo jak na wizytach prywatnych, może nie jest zbyt wygadany ale zna się na tym co robi i można mu zaufać

Konkretny, profesjonalny, zaangażowany, poświęca dużo czasu pacjętką i je pamięta, cały czs się rozwija i uczy (jest" niewypalony")

Doktor ma super podejście, wszystko wytłumaczy, na pytania odpowiada bardzo konkretnie a co najważniejsze pamięta pacjentki nie trzeba mu tłumaczyć jak niektórym co komu dolega.... Nie mogłam trafić lepiej chociaż na Jędrzejów byłam nastawiona sceptycznie to doktor Jan całkowicie zmienił moje nastawienie. Lekarz z powołania... polecam, pozdrawiam :)