Jan Dethloff

Po ocenach, które tutaj dałam dr Dethloff już nic nie muszę pisać. Mimo wszystko chciałabym wyjaśnić za co oceniłam. Oczekiwania-wizyta w klinice dentaexcelance była z polecenia i ze zwykłego przeglądu zębów okazało się że doktor może mi pomóc. Od kilkunastu miesięcy cierpiałam na denerwujący, świszczący szum w uszach. Dochodził do tego ból. Byłam u laryngologa i na różnych badaniach. Poza środkami na ból nić nie poradzili. Dr Jan po rozmowie ze mną i obejrzeniu dokładnie zębów itd...określił co jest przyczyną. Miałam problem ze stawem żuchwy. Miałam już dwie wizyty i po drugiej nie mam żadnych świstów, bóli i egzystuje jak normalny człowiek. Zwykła kontrola zębów przerodziła się we wielką wdzięczność za pomoc. Teraz ja chciałam w taki sposób podziękować.

Lekarz wyśmienity, miły, kompetentny wzbudzający zaufanie. Gorąco polecam wszystkim cykorom takim jak ja. Ze strachu też leczy - co jest rzadkością wiem co piszę bo dotychczas kamień nazębny usuwałam sobie w pełnym znieczuleniu, u Doktora Dethloff - bez. Dla mnie cud po prostu cud. Jeszcze raz gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka

Jestem bardzo zadowolona z leczenia w Dental Excellance u dr Jana Dethloffa. Zaskoczyła mnie bardzo miła atmosfera, która już od początku mnie rozluźniła a mam od zawsze wielki stres u stomatologa. Mam założone dwa implanty Aster Tech. Miałam również leczenie kanałowe i usuwane wcześniej dwa zęby, które zastąpiono implantami. Ceny nie są przerażające a podejście do pacjenta doktora jest wspaniałe. Warto było szukać i znaleźć tak dobrego fachowca. Polecam zwłaszcza pod kontem implantów i wybielania zębów, bo również przed dobraniem koloru nakładek na implanty miałam wybielanie nakładkowe.

Bardzo dobry, uprzejmy, rzeczowy lekarz, godny plecenia. Uratował mój zgryz i przywrócił uśmiech na twarzy! :)

Goraco polecam! Niesamowity dentysta! Indywidualne podejscie do pacjenta. Posiada wielka wiedze i jeszcze wieksze umiejetnosci. Szczerze mowiac, najlepszy dentysta u ktorego bylam.

Goraco polecam!
Niesamowity dentysta!
Szczerze mowiac, najlepszy dentysta u ktorego bylam.

Lekarz po konsultacji ogólnej, która miała spowodować uzyskanie korony na ząb, zaproponował mi szynę która zupelnie nie była mi potrzebna, bo nie mam ani bóli glowy, ani szumów w uszach, ani jakichkolwiek z tym problemów, oraz dodatkowo 3 konsultacyjne wizyty (każda płatna po 100 zł) które nie miały nic na celu, bo ani nie zamierzałam załadać aparatu(a wysłał mnie do ortodonty), ani nie mam miejsca na implant( do implantologa również zostałam wysłana), jak również nie potrzebowałam wizyty związanej z higieną ( gdyż 2 tygodnie temu miałam 50 minutowe piaskowanie). Nie polecam. Miałam wrażenie że zamiast rozwiązać problem z którym do niego przyszłam najzwyczajnie próbuje naciągnąć mnie na niepotrzebne koszta.
- Edyta

Wspaniały specjalista i człowiek....zaskakujaca wiedza iprofesjonalizm sprawiły że mogę polecić dr.Jana Dethloffa każdej osobie która szuka dobrej opieki stomatologicznej.

Mam wrażenie,że ten lekarz traktuje pacjenta jak dziecko. Przyszłam do niego w celu założenia wypełnienia,a wyszłam z bolącą głową i kosztem leczenia,......za 40 tysięcy!!!!!!!!! Tłumaczył mi,że zębów używa się do jedzenia,odkrycie nieprawdopodobne jak na lekarza.Zdecydowanie odradzam.Niekompetentny!

Nigdy wcześniej nie spotkałam kogoś, kto z takim zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentów. Wysokie kompetencje, dużo osobistej pokory i ogromny plus - za podejście do każdego, kto zwróci się o pomoc, bez względu na dzień tygodnia. Polecam wszystkim tym, którzy chcą oddać zęby w dobre ręce!

bardzo dobry lekarz, wyjątkowy człowiek, polecam klinikę Dental Excellence

bardzo dobry lekarz, wyjątkowy człowiek, polecam klinikę Dental Excellence