lekarz Jan Durniewicz

Niestety Pan Jan Jan źle zdiagnozował ból stopy. NIe zrobił zdjęcia, a wydał opinię o zapaleniu ścięgna. Po konsultacji z lekarzem rodinnym i skierowaniu na zdjęcie stopy okazało się, że mam ostrogę piętową. Zmarnowałem tylko pieniądze, bo za wizytę plus zastrzyk sterydem prawie 350 złotych! Jestem zniesmaczony.

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjentów, z dużą wiedzą, wszystko tłumaczy z cierpliwością, nie spieszy się. Bardzo uprzejmy i cierpliwy. Naprawdę godny polecenia.

Rewelacyjne podejcie nie tylko do dziecka,ale również i do osoby dorosłej. Duża wiedza, uprzejmość, poświęcony czas i udzielenie szczególnych informacji na temat choroby ,życzliwość.