dr hab. n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Chirurg dziecięcy

Najlepszy lekarz z najlepszym podejściem do dzieci.Oby więcej takich ludzi jak Pan doktor Krzysztof Kirejczyk. Sympatyczny, bardzo pomocny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy styczność.

Wspaniały lekarz wszystko opowie co robi rewelacja polecam bardzo serdecznie oby więcej takich lekarzy

Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu!!! Jezeli mielibysmy opiasac swoje wyobrazenie "Lekarza Idealnego" -to ten Lekarz jest ucielenieniem tego wyobrazenia.

Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu!!!

15 lat temu mnie operował super lekarz polecam

15 lat temu mnie operował super lekarz polecam

Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy doczynienia. Kompetentny, udzielający wyczerpujących informacji rodzicom na temat leczenia i stanu zdrowia dziecka.

Polecam. Od 11 lat do niego jeździmy z synem.Tylko dzięki niemu obeszło się bez zabiegu.Inni chcieli operować.

Pobyt w szpitalu dsk operowal moje dziecko bardzodobry lekarz

Pobyt w szpitalu dsk operowal moje dziecko bardzodobry lekarz

Bardzo kompetentny lekarz, ma dobre podejście do dzieci, budzi zaufanie. Udziela dokladnych, i to ważne, zrozumiałych informacji.

Miły, sympatyczny, konkretny. Kompetentny i zna się na swoim fachu.

Miły, sympatyczny, konkretny. Kompetentny i zna się na swoim fachu.

byłam z córką w Poradni, gdzie pan doktor poświęcił nam dużo czasu, wyjaśnił na czym bedzie polegala operacja i jak długo córka będzie przebywała w szpitalu. Byłam wcześniej w Suwałkach z tego samego powodu, gdzie nie uzyskałam jakichkolwiek wyjaśnień