dr n. med. Jan Magiera

2,9
2,7
2,6
2,9

Lekarz agresywny i niepotrzebnie krzyczy dodatkowo narażając pacjenta na stres. Odsyła do innych lekarzy. Niekompetentne i nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Uważam że powinien zmienić zawód lub iść na długi urlop i się wyciszyć. Nie polecam.. nie polecam.. I jeszcze raz nie polecam!!!

Nie polecam.. nie polecam.. I jeszcze raz nie polecam!!!

lekarz nie jest zainteresowany leczeniem, nie jest pewien diagnozy. po wizycie u niego i jego leczeniu czuł się gorzej niż przed wizytą .Nie polecam tego lekarza.

Lekarz który pomylił zawody i powołanie. Zleca zabieg prądami choć pacjent odmawia po czym łapie pacjentkę za pośladki używając słów, które nie powinny być wypowiedziane !! Nie zostawię tak tego !!!

Lekceważy sobie pacjentów i polecenia lekarzy będąc na dyżurze zlekceważył wezwanie lekarza aby ocenił chorobę pacjentki, przez jego niechlujstwo i zlekceważenie dziecko zmarło. Sąd lekarski ukarał tyko naganą , a prokuratura umorzyła sprawę.Pacjętka miała wylew krwi do mózgu .

SUPER LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ ODRAZU WIEDZIAŁ CO MI JEST BARDZO BARDZO DOBRZE

SUPER LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ ODRAZU WIEDZIAŁ CO MI JEST BARDZO BARDZO DOBRZE

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dr. Magiera, poza wiedzą jaką praktykował od skończenia własnej edukacji, nadal wprowadza nowe techniki leczenia przez co wyniki badań są wyraźniejsze a co za tym idzie - szybsze stwierdzenie choroby jak i skuteczniejsze leczenie dzięki dobrze dobranych leków. POLECAM!!!

POLECAM!!!