dr n. med. Jan Magiera

3,6
3,4
3,2
3,4

Lekarz który pomylił zawody i powołanie. Zleca zabieg prądami choć pacjent odmawia po czym łapie pacjentkę za pośladki używając słów, które nie powinny być wypowiedziane !! Nie zostawię tak tego !!!

Lekceważy sobie pacjentów i polecenia lekarzy będąc na dyżurze zlekceważył wezwanie lekarza aby ocenił chorobę pacjentki, przez jego niechlujstwo i zlekceważenie dziecko zmarło. Sąd lekarski ukarał tyko naganą , a prokuratura umorzyła sprawę.Pacjętka miała wylew krwi do mózgu .

Dr. Magiera, poza wiedzą jaką praktykował od skończenia własnej edukacji, nadal wprowadza nowe techniki leczenia przez co wyniki badań są wyraźniejsze a co za tym idzie - szybsze stwierdzenie choroby jak i skuteczniejsze leczenie dzięki dobrze dobranych leków. POLECAM!!!

POLECAM!!!

SUPER LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ ODRAZU WIEDZIAŁ CO MI JEST BARDZO BARDZO DOBRZE

SUPER LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ ODRAZU WIEDZIAŁ CO MI JEST BARDZO BARDZO DOBRZE

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.