lekarz Jan Mikulski

Lekarz godny polecenia. Trafnie postawił diagnozę i wskazał dalszą drogę leczenia. Specjalista z powołania, mało już takich spotyka się lekarzy.

Niesamowity lekarz dzięki któremu mogę chodzić bez bólu. Pan Doktor ma dużą wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta, świetny lekarz, jeden z najlepszych lekarzy z którymi miałem do czynienia, dzięki leczeniu u pana doktora nie musiałem poddawać się kolejnej operacji kolana. Jest fachowcem, któremu można zaufać. Gorąco polecam.

Bardzo polecam dr Mikulskiego. Jest profesjonalistą wysokiej klasy, zaangażowany w problem, z którym się zmierza. Złamałam rękę na nartach za granicą i po niełatwych medycznie przygodach w zagranicznym szpitalu od przypadkowo poznanych znajomych z Polski dowiedziałam się o Panu doktorze. To oni polecili mi Go jako bardzo dobrego specjalistę, o czym niedługo przekonałam się sama. Dokładnie tłumaczy, analizuje problem szukając rozwiązania najlepszego dla pacjenta. Lekarz z powołania i dzięki tylko doktora Mikulskiego zaangażowaniu mam sprawną rękę. Bardzo dziękuję.

Mega polecam, dr Jan Mikulski zdziałał cuda. Walczyłam z bolącym, niesprawnym barkiem od 4 lat z małymi przerwami. 6 tygodni temu trafiłam do dr Janka :) w końcu czuje ze żyję, może jeszcze nie na 110 % ale poprawa jest niesamowita. Po tylu latach bólu trafiłam do specjalisty najwyższej klasy :) gorąco polecam

Jest to Lekarz, dla którego pacjent jest człowiekiem a nie workiem pieniędzy. W trakcie konsultacji nie śpieszy się, szczegółowo tłumaczy zagadnienia związane z leczeniem oraz wydaje się rozumieć wątpliwości i problemy pacjenta. Chciałbym by każdy lekarz odnosił się do swojego pacjenta w taki sposób. Zdecydowanie polecam

Bardzo kompetentny lekarz.Szybka diagnoza i wdrożone leczenie bardzo skuteczne.Ból kolana ustąpił już po pierwszej przypisanej przez doktora tabletce.USG zrobione I opisane bardzo szczegółowo.Punkcja też prawie Jaskólski przeprowadzona

Pan Doktor Jan Mikulski, to wspaniały, przemiły lekarz o ogromnej wiedzy, który potrafi słuchać pacjenta i zawsze dba o to by pacjentowi pomóc. Dzięki szybko postawionej trafnej diagnozie, z trzaskającymi palcami jest coraz lepiej. Jeżeli szukacie dobrego Ortopedy, to polecam Pana Doktora. Nie pożałujecie. Dziękujemy za pomoc Panie Doktorze.

Bardzo nie lubie szpitali i wszystkiego co sie z nimi wiaze. Trafilam do Tego lekarza ze zlamaniem kosci piszczelowej, wymagalo to leczenia operacyjnego, na ktore nie chcialam sie zgodzic. Gdyby nie profesjonale i stanowcze podejscie tego lekarza ,pewnie dzis mialabym powazna dysfunkcje kolana ,lub bylabym kaleka. Jestem Mu bardzo wdzieczna..... Ponadto jest to rzeczowy i konkretny czlowiek. Pacjentow szanuje, jest bardzo uprzejmy, zawsze usmiechniety....:-) Polecam tego lekarza.....;-)

Polecam tego lekarza.....;-)

Bardzo zdolny lekarz ;) bardzo sympatyczny mielismy okazje byc na stole operacyjnym u pana doktora;) i efekt jest swietny;)