lekarz Janina Kazub

Psychiatra

Lekarz godny polecenia, zauważyłem u siebie szybką poprawę stanu zdrowia po kilku wizytach ogólnie polecam tego psychiatrę

Kilka razy byłem pacjentem. Jako lekarz i człowiek Pani Doktor jest rewelacyjna pod każdym względem.

Czytając opinie o pani doktor zdecydowałam się pójść na wizytę licząc, że będzie w stanie mi pomóc. Czekałam cierpliwie w kolejce przez ponad 4 godziny. Jak już weszłam- po 20- wizyta trwala 3 minuty z zegarkiem w ręku. Lekarz przepisała mi leki nie wiedząc w sumie nic o problemie!!! Po prostu spieszyła się do domu... Żenada i całkowity brak odpowiedzialności. Poza tym pani doktor przyjmuje w pokoju, którego drzwi miałam wrażenie, że są z papieru. Wszystko słychać!!! Po spędzeniu tych kilku godzin w poczekalni wiedziałam jakie problemy mają osoby, ktore czekały w kolejce przede mną... ( dodam że pani doktor śrenio poświęca pacjentowi 30 min. ja byłam wyjątkiem). Tak chyba nie powinno być... Jak już idę do lekarza z problemem liczę chociaż na minimum prywtaności nie licząc że mnie wysłucha. Gabinet pani doktor tego nie zapewnia.

Zgadzam sie, lekarz rewelacja. Wspanialy kontakt z pacjentem i doskonala opieka. Mozna z pania doktor porozmawiac jak z czlowiekiem a nie jest sie tylko traktowanym jak kolejny przypadek. Dlugo sie czeka w poczekalni ale to tylko swiadczy o tym, ze nie "zalatwia" pacjentow "po lebkach" ale kazdemu poswieca sporo uwagi. Poza tym ma w sobie cos takiego co sprawia, ze juz sama wizyta u niej jest terapia ;D

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Pani doktor bardzo miła, próbująca zrozumieć pacjenta. Ja też czekałem ponad 3 godziny, ale przynajmniej każdego do końca wysłucha. Wizyta bezproblemowa i cena bezkonkurencyjna z innymi prywatnymi lekarzami(cena 120-150zł).polecam

lekarz wysokiej klasy.Polecam.Leki które zapisała poskutkowały. Jestem inna kobietą, pełną zycia i humoru.

lekarz wysokiej klasy.Polecam.Leki które zapisała poskutkowały.
Jestem inna kobietą, pełną zycia i humoru.

Jest w dłuzszym wymiarze bardzo rewelacyjna. Chorzy stają się zdrowymi.Bardzo kompetentna i bardzo życiowa.Jest skuteczna oraz obiektywna.Polecam.

Wspaniały specjalista, gorąco polecam , indyidualne podejscie do soich pacjentów, widać ze wykonuje soją pracę z pasją.

cudowna, kochana, cierpliwa , kompetentna, obiektywna - mój mąż dzięki niej żyje i funkcjonuje.