Janina Kisza

2,5

Uwielbiam takich ludzi, bo...sam taki jestem. Fachowość, stanowczość (nie podoba się - zmień lekarza). Lekarz ma odznaczać się biegłością w swojej profesji, a nie odpowiadać na durne pytania i kierować się "wskazówkami" pacjentów, którym wydaje się, że wiedzą lepiej. Mnie pomogła i nadal zamierzam korzystać z Jej usług. Polecam. Krzysztof Sztalt

Krzysztof Sztalt

Na wstępie podkreślam, że Pani Dr jest dobrym specjalistą, jednak moja opinia na jej temat jest następująca. otóż, do pani doktor trafiłam około 10 r.z. z dużą wadą, leczenie okazało się skuteczne, jednak sama je zaprzepaściłam. Powróciłam do niej po około 5 latach w celu doboru soczewki. Generalnie, od początku każde moje pytanie dot. wady wzroku, traktowane było z ironicznie, na zasadzie " co za głupek je zadaje", za każdym razem doszukiwała się drugiego dna, że czynie jej jakieś zarzuty, co do jej fachowości- co nie było prawdą. Tolerowałam to do 3 wizyty, w końcu sama się podirytowałam, powiedziałam, że traktuje mnie niegrzecznie, na co otrzymałam cały wykład, że to ja mam z nią problem, po czym ładnymi słowami wyprosiła mnie z gabinetu.!!!Spotykałam się z opiniami na jej temat, że jest nieuprzejma, dyktatorka w gabinecie itd. i stwierdzam z całą pewnością, że to prawda. Ona oczekuje, że skoro jest lekarzem i ludzie do niej przychodzą, to ma prawo jechać po nich, przy czym oczekuje, że pacjęci będą się zachowywać łagodnie jak baranki. Ja uniosłam się honorem i miałam efekt- jak stwierdziła dalsza współpraca nie ma sensu:p
P.s. raz zamówiłam soczewki u konkurencji, jak się jej przyznałam, to z irytacją i podniesionym głosem stwierdziła, żebym teraz szła po pomoc do osoby, która mi je sprzedała. Czy ktoś mi powie czy tak się zachowuje lekarz, którego zadaniem jest pomagać!!!!!!