lekarz Janina Ogrodowska

Dermatolog

To najlepszy dermatolog jakiego znam!!! Przeprowadza bardzo dokładny wywiad na temat przebytych chorób, przyjmowanych leków, alergii, itp. A to dzisiaj naprawdę rzadkość. Miałam ogromne problemy z cerą wynikające z zaburzeń hormonalnych, a dzięki Pani dr znowu mam gładką, piękną skórę.NAPRAWDĘ LEKARKA GODNA POLECENIA POSIADAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE

Wywiad super, laser- nie zawsze pomaga. Leki - ichtiol + woda wapienna? WTF? Po co zapisywac cos co nie działa?

Polecam P Doktor ze względu na szerokie patrzenie na chorobe i człowieka. Rzeczowe podejście do problemu. Zakończyla moje wieloletnie wędrówki w poszukiwaniu pomocy. Bardzo serdecznie pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam!

Bardzo polecam! Pewnie gdybym całkowicie dostosowała się do zaleceń - unikanie słodyczy, ostrego, sztucznych wód, to pewnie buzia wyglądałaby całkowicie dobrze. Jestem zadowolona. Serdecznie polecam Panią doktor, która nie "faszeruje" antybiotykami, tylko LECZY!

przy stosowaniu się do zaleceń lekarza efekty są zdumiewające, tak było w przypadku mojej rodziny i mnie

Nie polecam tej osoby, osoba cierpiącym na TRĄDZIK. W moi przypadku przyniosły mi jej wizyty jeszcze cięższą postać choroby:( Mój trądzik w skali o 1 do 5 oceniła na pierwszej wizycie na takie 2,5. Po 14-16 wizytach pogorszył mi się na 4 z hakiem:( Wizyta polegała na "WYCISKANIU" dosłownie wszystkiego łącznie ze zmianami ropnymi a to jest największa głupota przy tej chorobie. Następnie twarz naświetlała laserem. Zawsze po zabiegu było lepiej tak przez 5-6 dni następnie WYCIŚNIETE zmiany (zamknięte i otwarte i zmiany ropne) wychodziły na nowo ze zdwojoną siła. Wizyta kosztowała 100 zł + do tego jeszcze zawsze były maście za 50-70zł. Straciłem sporo kasy na PANIĄ DOKTOR a skutków żadnych:( Dodam jeszcze ze mój kolega też tam był z 10 razy i zmienił dermatologa na innego... Powiem tak lasery są dobre jak już się wyleczymy z TRĄDZIKU i chcemy zniwelować blizny. A wyciskanie i lasery to nie to przy tej ciężkiej chorobie... Nie Słuchajcie PANI DOKTOR ze tylko wyciskanie i jej "wspaniałe" lasery pomogą... Ona wszystkim chyba tak mówi. A TO JEST BZDURA!!! Pozdrawiam Wszystkich!

Trafiłam do Pani doktor za poleceniem znajomej w sierpniu 2009 r. (zdecydowanie za późno)borykałam się z tłustą trądzikową cerą od 17 roku życia(obecnie mam 33 lata)w wyniku moich prób i błędów mam już sporo blizn potrądzikowych. Pani doktor bezbłędnie dobrała leki oraz zaleciła mi leczenie laserem. Wizyta co miesiąc i trwa 1 godz., już po pierwszej była znaczna poprawa. Obecnie nie mam już wyprysków i zaskórników. Cera stała się gładka w jednolitym kolorze. Chyba nawet bardziej jędrna i napięta. Wreszcie mogę pokazać się ludziom bez tapety na twarzy :) Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani doktor i polecam w 100%. Dobrze że jest taki lekarz w okolicy bo przynajmniej wiem, że jak moja 12 letnia teraz córka zacznie mieć podobne problemy, nie będę już testować na niej "cudownych" środków tylko od razu pojadę do Pani dermatolog.

Jest b dobrym dermatologiem, b wielu moich znajomych do niej chodzilo i wszyscy ja sobie chwala. Ja chodze do niej od pol roku i tez jestem zadowolona, zaluje tylko ze nie trafilam do niej pare lat wczesniej ...

Moja internistka (bez mojej prośby zresztą) powiedziała, że mój trądzik to problemy z hormonami i od razu zapisała mi tabletki hormonalne (antykoncepcyjne). Ale chyba nie przeczytała ulotki, bo pogrubioną czcionką było napisane, że jednym ze skutków ubocznych jest TRĄDZIK.. Po tej "poradzie" postanowiłam zgłosić się do dermatologa. I tak trafiłam do pani Doktor. Spodobała mi się od początku - dobitnie i prosto z mostu powiedziała mi co mogę, czego nie mogę i że jak się nie będę stosować to zakończymy współpracę.. Jak trzeba to opieprzy, ale pochwalic też potrafi. Po 1 wizycie zobaczyłam znaczną poprawę. POLECAM WSZYSTKIM!!! NA PRAWDĘ WARTO:)

Opowiem swoją historię sprzed kilku lat. Wskutek dziwnych zbiegów okoliczności dostałem długotrwałą pokrzywkę. Początkowo szukałem specjalisty, m. in . wśród dojeżdżających z Poznania, do dziś pamiętam słowa pana Alfreda ... dermatologa, że pokrzywka to od kręgosłupa. Boże! W końcu znajomy powiedział, że w pobliżu jest dobra dermatolog. Dzwonię, chcąc umówić się na wizytę. Pani doktor zaproponowała termin bodajże za tydzień. Ja na to, że raczej stan jest poważny, bo już gorączkuję. I tu po drugiej stronie słuchawki słyszę rzeczowe, przejmujące pytania: Od kiedy jest gorączka? ... Niech Pan przyjedzie jeszcze ...

W końcu znajomy powiedział, że w pobliżu jest dobra dermatolog. Dzwonię, chcąc umówić się na wizytę. Pani doktor zaproponowała termin bodajże za tydzień. Ja na to, że raczej stan jest poważny, bo już gorączkuję. I tu po drugiej stronie słuchawki słyszę rzeczowe, przejmujące pytania: Od kiedy jest gorączka? ... Niech Pan przyjedzie jeszcze dziś, wieczorem o 20.30. Wizyta trwała może i godzinę i, prawdę mówiąc, dla mnie była nietypowa: mnóstwo pytań ze strony pani doktor i oczekiwane ode mnie krótkie odpowiedzi, w zasadzie tak, nie. Po godzinie diagnoza ze wskazaniem, że natychmiast muszę znaleźć się w szpitalu. Późnej na dermatologii dali tę samą diagnozę, co doktor Ogrodowska i te same leki. Wielki szacunek i wdzięczność dla Pani doktor za poświęcenie, fachowość, zrozumienie w przeciwieństwie do pseudofachowców, którzy na prowincję przyjeżdżają tylko po kasę. Dodam, pokrzywka zniknęła. Wspaniały lekarz, wielka klasa. Proszę też nie mylić jest konkretności z oschłością.