lekarz Janusz Chojnicki

Reumatolog

Miły przyjazny pacjentowi, przyjął mnie również bez rejestracji, bezpośrednio po zaistniałym urazie. Polecam naprawdę potrafi postawić na "nogi" i udziela gwarancji. Tomek

Polecam naprawdę potrafi postawić na "nogi" i udziela gwarancji.
Tomek

bardzo dobry lekarz,profesjonalista!Pomógł mi w moim schorzeniu stopy.

bardzo dobry lekarz,profesjonalista!Pomógł mi w moim schorzeniu stopy.

Pan doktor jest bardzo mądrym,skromnym,wzbudzajacym zaufanie i uśmiechnietym człowiekiem.Pomógł mi w moich dolegliwościach po wielu wizytach u innych lekarzy i żałuję,że trafiłam tak poźno do niego.Trafiłam z polecenia!Polecam!!!!!!

DORY LEKARZ , A CO WAŻNE NORMALNY CZŁOWIEK. POLECAM.

DORY LEKARZ , A CO WAŻNE NORMALNY CZŁOWIEK. POLECAM.

Prawdziwy lekarz z powołania, ze świecą tylko takiego szukać, najepszy lekarz w gorzowie Wlkp. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz,ma swoisty styl leczenia,wysłucha pacjenta,jest bardzo skuteczny,wie co robić,uprzejmy okazuje szacunek pacjentom.warty polecenia. pacjentka

pacjentka

Swietny lekarz,potrafi szybko i celnie zdiagnozować chorobe.rozumie pacjenta i jego ból.poświęca czas pacjentowi,a najważniejsze pomaga.Polecam wizyty. pacjent

pacjent

Super polecam!!! Bóle pleców polecam pomoże doradzi naprawde warto!!!

Super polecam!!! Bóle pleców polecam pomoże doradzi naprawde warto!!!

Pan dr Janusz Chojnicki to wspaniały lekarz można z nim porozmawiać na każdy temat nie tylko o swojej chorobie i zawsze pomoże, poświęca zawsze dużo czasu i nigdy nie odmawia przyjęcia jak jest problem ze zdrowiem. Jest kompetentny i znający się na swojej profesji.

Bardzo dobry lekarz. Miły, cierpliwy i kompetentny.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Lecząc prywatnie, bierze bardzo mało za wizytę w stosunku do innych lekarzy z woj. lubuskiego.