lekarz Janusz Cieślik

1,8

18 lipca 2023 zdecydowałam się na zabieg zaćmy w klinice Medilens u doktora Janusza Cieślika. Panu doktorowi Cieślikowi-profesjonaliście w każdym calu należą się słowa serdecznego podziękowania za niebywale szeroką wiedzę merytoryczną, specjalistyczne umiejętności i kompetencje oraz wielki szacunek za właściwą postawę wobec pacjenta. Słowa podziękowania kieruję również w stronę całego zespołu obecnego przy operacji; lekarzy, pielęgniarek, pań w rejestracji, którzy z wielkim sercem, troską, zaangażowaniem i empatią wykonywali swoją pracę dbając o moje dobro i bezpieczeństwo.

Niestety wszystkie negatywne opinie o lekarzu są prawdziwe. Doktor traktuje pacjentów jak na linii taśmowej. W przypadku błędu idzie w zaparte - nie przyznaje się do niego i jak mantrę powtarza: "No chyba, że jest Pan/Pani okulistą". Za tę bezużyteczną "poradę" również trzeba zapłacić, choć w moim przypadku - jak okazało się po wyciągnięciu karty - nawet nie zostało to odnotowane w systemie. Pomocy trzeba już szukać już gdzie indziej. Zdecydowanie odradzam zabiegi w tym gabinecie - to strata przede wszystkim zdrowia, ale też pieniędzy i czasu. Placówka oraz "złote ręce" doktora i jego syna miała zapewnić mi "najwyższe standardy" leczenia. Niestety błędy muszę do dziś naprawiać w innym gabinecie.

Do dziś nie wierzyłam w opinie na internecie na temat innych, ale w przypadku pana doktora wszystkie negatywne opinie na jego temat potwierdziły się w 100 procentach. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie NIE ! Proszę omijać z daleka. Kultura osobista (syna zresztą też) nie spotykana na ulicy, z co dopiero u lekarza. Wymyślił mi chorobę, której nie ma (po przeczytaniu opinii na temat Pana dr na tej stronie skonsultowałem się u innego specjalisty, i dzięki Bogu), a pieniążki wziął ogromne.

Pan doktor namowil mnie do kupna soczewek rocznych, ktore nie dosc, ze zostaly niewlasciwie dobrane do wady, to jeszcze powodowaly dyskomfort. Stracone ponad tysiac zlotych, plus wizyta. Mojemu dziecku natomiast zdiagnozowal horrendalna wade wzroku, ktorej inni specjalisci nie potwierdzili... Radze omijac.

Nie polecam szczerze. Pan doktor jest chyba niedowartościowany i próbuje to sobie zrekompensować kosztem pacjentów i ich pieniędzy.

mówi do pacjenta podniesionym głosem,nie tłumaczy jaka jest choroba oczu,badanie pobieżne,mało sympatyczny.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Szkoda czasu, pieniędzy (i to bardzo dużych), a przede wszystkim zdrowia.

ZŁODZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszukuje pacjentów, wmawia że mają jakąś chorobę a ona tak naprawdę nie istnieje i leczy coś czego leczyć się nie powinno lub nie tak jak trzeba , UWAŻAM IŻ TEN LEKARZ MA WIEDZE SREDNIOWIECZNEGO ZIELARZA

SŁABY MAŁO WIEDZY A POCZUCIE WAROŚCI DUZE .NIE POLECAM MAŁO TEGO ZE MA BRAKI TO JEST BARDZO ORDYNARNY