dr Janusz Ciszewski

Chirurg urazowy

1,5

p. Janusz Ciszewski to pseudo lekarz i patałach, któremu nie chce się nawet dotknąć pacjenta przywiezionego po wypadku na pogotowie.Ogląda z daleka jak trędowatego i ranę na twarzy o głębokości wymagającej szwów wewnętrznych i szerokości 3cm ocenia jako kwalifikującą się do założenia 3 plasterków ściągających! Mama chodziła z tymi plastrami 5 dni po których lekarz chirurgii twarzy zmuszony był odświeżyć ranę i założyć 3 szwy zewnętrzne plus kilka wewnętrznych! Obrzęk i zasinienie połowy twarzy to obok trudności w przełykaniu skutki lenistwa i niekompetencji tego pana, którego lekarzem tu nazwać się nie odważę. Strzeżcie się ludzie trafić w jego ręce!!Z dobrego serca radzę!

jestem strasznie zawiedziona, Doktor wywołał we mnie tylko strach, nic nie wytłumaczył, potraktował olewająco, nic nie tłumaczył, był bardzo niemiły .