lekarz Janusz Klimek

Pan Doktor bardzo niekompetentny. Nie polecam Zadnej checi pomocy, poinformował mnie, że bol kolan to normalne i nic nie da się zrobić. Rehabilitacja nie pomoże. Najlepiej nie ćwiczyć, nie chodzić, bo się kolana zużywają. Diagnozę postawił obligatoryjnie, bez zrobienia porządnego wywiadu oraz sprawdzenia ruchomości stawów kolanowych. Nie wiem po co taki lekarz przyjmuje pacjentów i jeszcze mu płacą za nic. A tak swoją drogą to wstyd, że nie ma elementarnej wiedzy, jak moze działać fizjoterapia.

Pan Doktor bardzo niekompetentny. Nie polecam

Nie polecam !!!! Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Udałam się do niego ponieważ zależało mi na skierowaniu na rezonans odcinka szyjnego. Poszłam na wizytę z dokumentami od lekarza z prywatnej kliniki. Pan DR dał skierowania na inny odcinek. Nie wnikałam bo to przecież lekarz to się zna. Wykonałam badanie. Jednak to nie ten odcinek. Z opisem pojechałam i proszę o konkretne skierowanie odcinka szyjnego na co Pan DR ale po co ? On nie widzi potrzeby. Jest zwyrodnienie i tyle. Jeśli chce to mogę zrobić prywatnie. Tłumaczyłam że nie stać mnie na prywatne badanie bo już dość wydałam na prywatne wizyty i rehabilitację. Zalezało mi tylko na skierowaniu. Niestety ... Mimo prośby otrzymałam odmowę. Dodatkowo poprosiłam o skierowanie na rehabilitację.. lekarz wzruszył ramionami i stwierdził że po co ? Mogę ćwiczyć w domu a na reha będę i tak mieć za rok.
Qwa po co tacy lekarze ??? Płacę składki od 19 roku życia a jak potrzebuje pomocy to i tak muszę iść prywatnie.
Życzę mu wszystkiego najgorszego !! !! !!

Umówiłam się na wizytę bo miałam do niego krótki termin ( teraz już wiem dlaczego) jechałam na wizytę przeszło 70km.

Bardzo nie polecam tego lekarza!! Powiedziałam panu o tym, że inny lekarz powiedział mi z czego może wynikać moja doległość i trzeba byłoby wykonać prześwietlenie, a ten na to wzruszył ramionami, powiedział że musze się przyzwyczaić do bólu oraz powinnam się chyba udać do psychiatry, bo on nie jest w stanie mi pomóc.