dr n. med. Janusz Nowiński

Neurolog

Wspaniały lekarz 😊 Miły,kompetentny,zaangażowany,tylko takich lekarzy życzę sobie spotykać na swojej drodze.Zarówno ja jako rodzina i mój tata jako pacjent serdecznie polecamy Pana doktora wszystkim,którzy potrzebują bardzo dobrego neurologa.

PRZEPRASZAM „ DOKTORZE ” ŻE TAK PÓŹNO ZAJRZAŁEM NA PANA STRONĘ INTERNETOWĄ ALE COŚ MNIE TKNEŁO I DOBRZE BO JAK ZOBACZYŁEM CO TEN „CAP” PISZE O DOKTORZE I TO DUŻYMI LITERAMI „ / DLATEGO JA TEŻ PISZĘ DOŻYMI /” TO SIĘ WE MNIE ZAGOTOWAŁO. TY ZGNUŚNIAŁY PALANCIE TO NIEDOŚĆ ŻE CIĘ PRZEPUŚCIŁEM CZEGO OBECNIE OKROPNIE ŻAŁUJĘ BO W SUMIE NADAWAŁEŚ SIĘ TYLKO DO PSYCHIATRY NIE DO TEGO DOKTORA I TO JESZCZE POWINNI CIĘ TAM ZABRAĆ W KAFTANIE BEZPIECZEŃSTWA. TAKŻE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KARŻDORAZOWO MIŁĄ, SYMPATYCZNĄ, SERDECZNĄ I PROFESJONALNĄ PORADĘ ...

TAKŻE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA KARŻDORAZOWO MIŁĄ, SYMPATYCZNĄ, SERDECZNĄ I PROFESJONALNĄ PORADĘ LEKARSKĄ. A TAKICH CEPÓW JAK TEN TO POWINNI ODRAZU ZAMYKAĆ W PSYCHIATRYKU NA ODDZIAŁACH ZAMKNIĘTYCH.
A JA ZE SWOJEJ STRONY JESZCZE RAZ DZIĘKUJE.

Jest to bardzo dobry lekarz polecam.Jest miłym lekarzem,mój problem zdrowotny zdiagnozował w 100%.Polecam innym pacjentom

To lekarz,ktory cie wyslucha , porozmawia i pomoze(skieruje na badania nie trzeba prosic jak trzeba zrobic jakies badania) no i dobry lekarz.

Świetny specjalista, jeden z najlepszych w swoim fachu. Polecam bez wachania!

Świetny specjalista, jeden z najlepszych w swoim fachu. Polecam bez wachania!

Fachowiec w 100%. Miły, rzeczowy, dbający o pacjenta. Nie robiący kłopotów aby przyjąć ponad ustalonym limitem. Kontaktowy, wyrozumiały potrafiący wysłuchać chorego. Polecam bez wahania. Andrzej

Sądząc po opiniach to lekarz wybiera chyba sobie pacjentów dla których jest miły i stara się trafnie zdiagnozować chorobę. ja jestem głęboko rozczarowana zarówno w jednym jak i drugim przypadku.nie polecam!!!

jest dobrym lekarzem polecam w 100%bardzo miłym lekarzem

jest dobrym lekarzem polecam w 100%bardzo miłym lekarzem

takich lekarzy powinno być więcej,godny zaufania,uprzejmy i kompetentny

takich lekarzy powinno być więcej,godny zaufania,uprzejmy i kompetentny

Świetny specjalista, lekarz godny zaufania, konkretny.

Świetny specjalista, lekarz godny zaufania, konkretny.