lekarz Janusz Prączko

Neurolog

3,3
2,8

Lekarz oschły, ale bardzo kompetentny. Przy bliższym poznaniu jest naprawdę rewelacyjny. Gorąco polecam

polecam superlekarz lecz nieco oschły ale za to bardzo kompetentny

polecam superlekarz lecz nieco oschły ale za to bardzo kompetentny

Brak szacunku i wysłuchania pacjenta. Nonszalancki, nie zwraca uwagi na pacjenta. Nie zleca do wykonania podstawowych badań do rozpoznania choroby. Młodej osobie na poważną neurologiczną chorobę kręgosłupa podawał środki uspokajające i przeciwdepresyjne. Przestrzegam przed wizytami u tego "lekarza".

Jest arogancki zarozumiały zdecydowanie nie polecam nikomu. Podczas konsultacji był nie miły ,brak jakiegokolwiek szacunku wobec pacjenta .Nie zostałam poinformowana o badaniu i zaleceniach.