dr n. med. Janusz Strzelczyk

Endokrynolog

Doktor godny polecenia, kompetentny, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i doradzi. Interesuje się także innymi dolegliwościami nie tylko tarczycą. Zawsze wypytuje o xdrowie. Oby więcej takich lekarzy się trafiało. Polecam pana doktora w 100%.

Byłam u Pana Strzelczyka raz i do niego nie wrócę. Polecono mi go jako dobrego specjalistę chorób tarczycy, a podczas wizyty okazało się, że jego wiedza jest marna... Pan doktor nie zna nowszych badań w temacie, nie szuka przyczyny choroby, nie patrzy na organizm całościowo. Na zadawane pytania reagował zniecierpliwieniem. Dla mnie wizyta u dr Strzeczyka to stracony czas i pieniądze. Nie polecam!

Świetny lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora od 1,5 roku. Na lepszego nie mogłam trafić. Lekarz godny polecenia!

Lekarz godny polecenia!

Super Lekarz ze swieczka szukac!!!INNI powinni brac z Pana dr. przykład.WcZoraj bylem i jestem bardzo zadowolony,jest konkretny i rozumie pacjenta,potrafi tak zachecic do dzialania.Serdecznie polecam i nikt nie bedzie załował.Arkadiusz

Od trzech lat jestem pacjentka dr Strzelczyk. Dr Strzelczyk w sposób bardzo kompleksowy i dokładny przeanalizował moje dolegliwości, a odpowiednio dobrane leki bardzo poprawiły moje samopoczucie. Polecam

Wspaniały lekarz!! w dzisiejszych czasach to ze świecą szukać takiego kompetentnego i wspaniałego lekarza!!polecam!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Zabrze"?

Sportowa 1
43-430 Skoczów