Jarosław Bieniek

Chirurg stomatolog

Pan Doktor jest bardzo miły i rzeczowy. Miałam do usunięcia dolną 8-kę. Po sprawdzeniu na zdjęciu RTG podjął się wyrwania. Znieczulił mnie tak idealnie, że tylko słyszałam że coś robi. Podczas zabiegu informował mnie o tym co robi, na tyle na ile mógł, żeby mnie nie wystraszyć (poinformowałam, że jestem okrutnym tchórzem :) ). Potem powiedział jak należy postępować dalej z miejscem wyrwania. Ząb został bardzo ładnie usunięty, nic się nie paprało, a potem jak miałam wątpliwości czy dobrze się goi, oddzwonił do mnie i wypytywał o stan po zębie. Jestem naprawdę zadowolona i zdecydowanie polecam innym. (ja byłam na Chocimskiej we Włocławku)

Leczy SOLIDNIE!!!! szkoda ze trudno sie dodzwonic a zwlaszcza teraz w dobie coronowirusa i nie wiadomo czy i kiedy b. przyjmowac np.nagle przypadki....

Bardzo dobry chirurg polecam profesjonalni dentyści i solidne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona z leczenia. Jak i chirurga. Usunięcie dla niego ósemki to bułka z masłem, na fotelu pełen relaks a zęba już po chwili nie było. Cenowo się wykosztowałam ale było warto. Zwracają uwagę na każdy detal

Bardzo dobry chirurg polecam
Cenowo się wykosztowałam ale było warto. Zwracają uwagę na każdy detal

Niestety pan Bieniek bardzo mnie rozczarował ostatnimi czasy. Kiedyś bym za niego wskoczyła w ogień, natomiast teraz będę go unikać. Nagminnie nie wystawia paragonów, na stanowcze żądanie nie wiedział jak obsługiwać kasę fiskalną. Już samo to świadczy o jego tupecie. Wszystkie które zęby poplombował trochę mnie pobolewają. Chciałam żeby załatwił mi wszystko za jednym zamachem w dolnej ćwiartce przy jednym znieczuleniu. Po przyjściu do domu i spojrzeniu w lustro zobaczyłam nietknięty ubytek w jednym zębie.

Na1droższy,pycha go rozdyma,podważa wszysktich innych kompetencje zachowuje się jak wyrocznia chirurgii a specjalizację uzyskał w trybie wojskowym tj.mocno okrojonym.Wszystkich naciąga na dodatkowe babania bo ma nowy RTG a nie wbija w kasę fiskalną.Radzę zasięgnijcie informacji u innych zanim "wtopicie" w tym gabinecie!!

Jestem bardzo rozczarowany po ostatniej wizycie. Na samym początku co mnie zdenerwowało to to że byłem umówiony na daną godzine, a okazało się że jakaś wcześniejsza osoba miała się spóźnić więc nawet nie zostałem poinformowany o tym że moja wizyta się przesunie. Wszyscy obecni gdzieś się pochowali więc nawet nie wiedziałem czy zostanę przyjęty. Póżniej jak sie doczekałem na swoją kolej po godzinie oczekiwania zostałem zaproszony do środka. Poszedłem z jednym problemem a został mi zrobiony dodatkowo kolejny zabieg bez mojej zgody ani informacji o dodatkowych kosztach. Nie polecam tego pana nikomu chyba że ktoś chce spłacać za kogoś kredyt.

Bardzo dobry stomatolog. Jest dosyc drogi, bywa arogancki, ale o swoje zeby u niego nie trzeba sie martwic bo leczy bardzo porzadnie.

leczy w piwnicy, arogancki i nieprzyjazny

leczy w piwnicy, arogancki i nieprzyjazny

Najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny, potrafi wytłumaczyć na czym polega leczenie, robi to w sposób zrozumiały dla pacjenta, a nie zawikłanym lekarskim językiem. Wizyta może nie należy do najtańszych ale moim zdaniem warto, odzyskując przy tym pewność siebie, zero strachu a wręcz radość z kolejnej wizyty a nie strach i drgawki :) Pozdrawiam

Drogi i zarozumiały i do tego prayjmuje w piwnicy !!

Drogi i zarozumiały i do tego prayjmuje w piwnicy !!