Chirurg Stomatolog Nysa

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Ul.Sudecka< Nowy budynek za Berlinkiem>
ul.marii merket
48-300 Nysa

Musialam chirurgicznie wyrwać ósemki. We Wrocławiu przez przypadek trafiłam do Pani Łaszewskiej-Maj. Umówiłam się z nią w gabinecie w Nysie, bo mam tam zdecydowanie bliżej. Koszt wyrwania jednego zęba miał wynosić w granicach 200-300 zł. Po wyrwaniu okazało się, ze mam zapłacić prawie 900 zł. za dwa zęby! Jedyna rada jaką otrzymałam to przykładanie lodu na opuchliznę. Byłam spuchnięta i sina przez ponad tydzień, nie mogłam nic jeść, cały czas zażywałam Ketanol. Zdjęcie szwów było bardzo bolesne.
Do pozostałych zębów koleżanka poleciła mi innego chirurga i to był strzał w 10! Po wyrwaniu tamtych zębów (gdzie Pani Łaszewska stwierdziła, ze wyrwanie tamtych będzie gorsze dlatego zostawi je na drugi raz) opuchlizna zeszła po dwóch dniach. Siniaka nie było wcale. Szwy samorozpuszczajace się, znieczulenie laserowe i to za 1/9 tamtej kwoty. dostałam specjalny płyn do płukania, antybiotyk, milion rad. Mimo, ze jest przemiłą kobieta i ma wiedzę, nie polecam Pani Łaszewskiej i na pewno do niej nie wrócę!

Opinia dodana przez: paulaprl paulapau

Jastrzębia 8

Bardzo dobry chirurg polecam
profesjonalni dentyści i solidne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona z leczenia. Jak i chirurga. Usunięcie dla niego ósemki to bułka z masłem, na fotelu pełen relaks a zęba już po chwili nie było.
Cenowo się wykosztowałam ale było warto. Zwracają uwagę na każdy detal

Bardzo dobry chirurg polecam