lek. dent. Mateusz Śnieżek

W komentarzach czytam negatywną opinię, że doktor jest mlody...a dla mnie to na jak najbardziej na plus. Świeże spojrzenie na sprawę, konkretnie wytłumaczył mi ścieżkę leczenia, znalazł dla mnie termin w SOBOTĘ praktycznie z dnia na dzień. Na pewno wrócę, bo ma Doktor podejście. DZIĘKUJĘ

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pana doktora, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pana Mateusza od razu zdiagnozował problem oraz rozpoczął leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Pana Mateusza!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Awaryjna sytuacja w której potrzebowałem szybciej pomocy, na szczęście Pan Mateusz umówiłem mnie już na następny dzień. Szybka reakcja i pomoc. Jestem bardzo zadowolony, sympatyczna atmosfera podczas wizyty i profesjonalnie wykonana praca. Czułem się zaopiekowany podczas zabiegu. Będę polecać rodzinie i znajomym, warto.

Będę polecać rodzinie i znajomym, warto.

Pomimo późnej godziny, pan doktor odebrał ode mnie telefon i następnego dnia w SOBOTĘ miałam zrobionego zęba. Ceny przystępne, Doktor miły, uprzejmy i godny zaufania. Na pewno przyjdę raz jeszcze. Tym razem zabiorę dzieciaki!

Nagła sytuacja, na szczęście udało się znaleść szybki termin. Profesjonalna obsługa, a także miła atmosfera podczas wizyty. Gdyby znowu coś się działo to napewno wybiorę się ponownie.

Także nie polecam. Młody człowiek uczy się na pacjentach, zamiast w szkole, po jego robocie trzeba poprawiać u innych stomatologów. Pewnego razu na umówioną wizytę nie przyszedł, słowa przepraszam nie było. Odradzam

Byłam u niego tylko raz z tego względu ze mój stomatolog miał dalekie terminy. I muszę powiedzieć ze wolałabym z bolącym zębem na tabletkach czekać na swojego niż iść do niego ponownie. Miał usunąć mi przebarwienie, po wyjściu z gabinetu w domu nie widziałam żadnej różnicy oprócz 120 zł w portfelu. Nie polecam

Jeśli chodzi o poświęcenie czasu to porażka bo nawet Pan nie raczył przyjąć z ogromnym bólem i opuchlizną choćby w celu wypisania recepty na antybiotyk! NIE POLECAM

NIE POLECAM

Również nie polecam, ze względu na podejście do pacjenta. Brak kompetencji zarówno przy wizycie prywatnej , jak i na kasę chorych. Ponadto temu panu chyba coś się pomyliło, bo powinien bezwzględnie traktować z szacunkiem wszystkich pacjentow niezależnie od formy wizyty. Natomiast jego zachowanie jest zdecydowanie podstawą skargi do Rzecznika Praw Pacjenta.

Nie Polecam tego Pana!!!dramat !przede wszystkim podejście do pacjenta okropne,bardzo wyniosła osoba traktujaca ludzi z góry,pomimo spoznienia 20 minutowego na wyzyte prywatna zero słowa "przepraszam"!!!byla to pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana ktory chcial mi leczyc zeba kanałowo gdzie u innego stomatologa skonczyło sie na 1 wizycie i po klopocie !!jak spytałem Pana Mateusza co sie dzieje wytłumaczył mi to w taki sposob ze nic z tego nie zrozumiałem,jak probowałem dopytywac Pan sie zdenerwowal ze nie ma na to czasu zeby tłumaczyc !