lek. dent. Mateusz Śnieżek

Byłam u niego tylko raz z tego względu ze mój stomatolog miał dalekie terminy. I muszę powiedzieć ze wolałabym z bolącym zębem na tabletkach czekać na swojego niż iść do niego ponownie. Miał usunąć mi przebarwienie, po wyjściu z gabinetu w domu nie widziałam żadnej różnicy oprócz 120 zł w portfelu. Nie polecam

Jeśli chodzi o poświęcenie czasu to porażka bo nawet Pan nie raczył przyjąć z ogromnym bólem i opuchlizną choćby w celu wypisania recepty na antybiotyk! NIE POLECAM

NIE POLECAM

Nie Polecam tego Pana!!!dramat !przede wszystkim podejście do pacjenta okropne,bardzo wyniosła osoba traktujaca ludzi z góry,pomimo spoznienia 20 minutowego na wyzyte prywatna zero słowa "przepraszam"!!!byla to pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana ktory chcial mi leczyc zeba kanałowo gdzie u innego stomatologa skonczyło sie na 1 wizycie i po klopocie !!jak spytałem Pana Mateusza co sie dzieje wytłumaczył mi to w taki sposob ze nic z tego nie zrozumiałem,jak probowałem dopytywac Pan sie zdenerwowal ze nie ma na to czasu zeby tłumaczyc !

Również nie polecam, ze względu na podejście do pacjenta. Brak kompetencji zarówno przy wizycie prywatnej , jak i na kasę chorych. Ponadto temu panu chyba coś się pomyliło, bo powinien bezwzględnie traktować z szacunkiem wszystkich pacjentow niezależnie od formy wizyty. Natomiast jego zachowanie jest zdecydowanie podstawą skargi do Rzecznika Praw Pacjenta.