Stomatolog Nysa

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!

Opinia dodana przez: Aga

Prywatny Gabinet Lekarski
Prusa 23 lok. 3
48-300 Nysa

Jest to najlepszy stomatolog w Nysie. Jak siadasz na fotelu przyjemna atmosfera pozwala zapomnieć o wszystkim czego się boisz. Wykonanie jest profesjonalne. Godny polecenia!

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Wasylewskiego 1a
48-304 Nysa

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

Kom. Eduk. Narod. 53/1
48300 Nysa

Bardzo miła Pani doktor, dobrze wykonuje swoją pracę, ma czas dla pacjenta, szybkie terminy i niskie ceny. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Widać od razu, że ten facet wie co robi. Rwałem zęba u innego dentysty i nie dał sobie rady. Nikt nie chciał mnie przyjąć. Pan Tomasz dokończył ekstrakcję sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc.

Opinia dodana przez: Piotr

Celna 21 lok. 3
48-300 Nysa

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje)
- Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa
- wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego

Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem.
Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci.

- Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa
- wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego

Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci.
Moje uzebienie, mieli okazje ogladac miedzy innymi specjalisci we Wroclawiu i Warszawie i zawsze slyszalem, ze mam bardzo dobrego stomatologa.

Opinia dodana przez: yarro harnas

ulica Mariacka 18/2
48-304 Nysa

Ja jestem zadowolona, leczę zęby u Pani Nowakowskiej od kilkunastu lat. Raz zrobiłam błąd, po prostu wypadł nagły wyjazd i poszłam do innej dentystki, która spiep*rzyła mi dwa zęby, które trzeba było poprawiać co parę tygodni. Wkurzona niekompetencją poszłam do Pani Beaty, któa pierwsze co zrobiła to poprawiła te dwa ząbki po nieudolnej dentystce już parę lat temu i plomby nadal na swoim miejscu.
Zdzierać też nie zdziera, za te ...

Zdzierać też nie zdziera, za te dwa zęby zapłaciłam mniej niż tej drugiej dentystce.
Jestem zadowolona. W gabinecie jest miła atmosfera, wszystko ok.

Opinia dodana przez: Monika

Nysa

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Ania

Najlepsza dentystka u jakiej byłem. Miła, zawsze uśmiechnięta i ze świetnym podejściem do pacjenta. W końcu nie sprawiają mi problemu wizyty u dentysty! Szczerze polecam!

Stomatolodzy w mieście Nysa