Filtruj terminy

lek. dent. Tomasz Chudy

Tomasz Chudy SPECJALISTA STOMATOLOGII ZAHOWAWCZEJ Z ENDODONCJĄ
Marcinkowskiego 4
48-300 Nysa

Doskonały specjalista, ogromna precyzja w wykonywaniu zabiegu. Potrafi uspokoić pacjenta z odruchem wymiotnym. nauczyć właściwego oddychania i współpracy podczas zabiegu. Zawsze musiałam przed wizyta do stomatologa brać tabletki uspokajające żeby zmniejszyć stres i odruch wymiotny a u doktora Tomasza Chudy obyło się bez takich leków. Podążałam dokładnie za jego spokojnym głosem i wykonywałam dokładnie wtedy oddech kiedy on o tym w danym momencie mówił. Posiada niezwykłą precyzję w palcach i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Łukasz Owczarek

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Lekarz z powołania. Jedyny i niepowtarzalny. Mądry, doświadczony z ogromną wiedzą, troszczący się o pacjenta.Trochę już na tym świecie żyje ale takiej osoby nie spotkam jak dotąd nigdy. Pierwszy raz. Zęby ratował mi 4 razy. W tym jeden z zanikiem kości. Wszystkie mają się świetnie. Bravo panie Łukaszu!
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Justyna Babiak

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

lek. dent. Piotr Dziurman

Zjednoczenia 1 lok. 2U
48-304 Nysa

Jestem bardzo zadowolona, moją córkę Pani doktor przywróciła do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Inni lekarze faszerowali mi dziecko silnymi lekami, źle dopasowanymi do choroby (stwierdzona schizofrenia dwubiegunowa). Od kilku lat córka radzi sobie sama i nie musze się martwić, ze nie poradzi sobie w życiu.

lek. dent. Małgorzata Świderska

Piastowska 24
48300 Nysa

Są tacy lekarze w Nysie, których nic nie interesuje poza własna osobą. Po wizycie u takiej dentystki trafiłam do dr Świderskiej- otwartej na pacjenta, służącej pomocą, sympatycznej i co najważniejsze pełnej profesjonalizmu. Cena za wykonane leczenie też była do przyjęcia.

lek. dent. Małgorzata Schutterly

Kom. Eduk. Narod. 53/1
48300 Nysa

Bardzo miła Pani doktor, dobrze wykonuje swoją pracę, ma czas dla pacjenta, szybkie terminy i niskie ceny. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Ewa Gibała

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Wasylewskiego 1a
48-304 Nysa

Delikatna , doskonała.Bezbolesne leczenie.

lek. dent. Helena Chudy

ulica Chodowieckiego 7
48-300 Nysa

Zwiedziłam z moim synem prawie wszystkie gabinety w Nysie. Paniczny lęk przed dentystą i problemy tylko narastały. Koleżanka się pochwaliła, że leczy dzieci u pani doktor Helenki. Po kilku wizytach mój syn nie wyobraża sobie leczenia u kogoś innego. polecam:)

lek. dent. Beata Bąk

Celna 21 lok. 3
48-300 Nysa

Polecam wszystkim, lecze sie u Pani Beaty Bak od 96/97 roku(tak mi sie przynajmniej wydaje) - Pani doktor jest nad wyraz dokladna i cierpliwa - wyjasnia zawsze co trzeba zrobic i dlaczego Poniewaz jedynym minusem sa zawsze dosc odlegle terminy, probowalem kilka razy wizyt w u innych stomatologow.... zawsze wracalem i nauczylem sie rezerwowac terminy z wyprzedzeniem. Pani doktor ma rowniez bardzo dobre podejscie do dzieci. Moje uzebienie, mieli okazje ...
Opinia dodana przez: yarro

lek. dent. Marek Chlipała

Prusa 23 lok. 3
48-300 Nysa

Z czystym sumieniem po dzisiejszej wizycie mogę polecić stomatologa pana Marka.Ch. pan doktor bardzo miły uprzejmy z podejściem do pacjenta, wszystko sprawnie i bez bólu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Beata Nowakowska-Noga

ulica Mariacka 18/2
48-304 Nysa

Pani Doktor Beata to lekarz z powołania. Wyleczyła wszystkie ząbki mojemu synkowi. Odpowiadała na wszystkie jego pytania i profesionalnie wciągnęła go do współpracy ujarzmiając jego ADHD. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Dominika Szprot

Marek Jodełka

Protetyk, Stomatolog

Nysa

Polecam Pana Marka Jodełkę. Delikatny, empatyczny, uprzejmy. Dokładny, sumienny. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Ania
Najlepsza dentystka u jakiej byłem. Miła, zawsze uśmiechnięta i ze świetnym podejściem do pacjenta. W końcu nie sprawiają mi problemu wizyty u dentysty! Szczerze polecam!
Pani doktor bardzo miła i uprzejma Szybko rozprawiła się z korzeniem który był dość trudny do usunięcia A dodam, że i ja do łatwych pacjentów nie należę Także mogę polecić z czystym sumieniem Panią Doktor
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Ewa Łaszewska-Maj

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Ul.Sudecka< Nowy budynek za Berlinkiem>
ul.marii merket
48-300 Nysa

Musialam chirurgicznie wyrwać ósemki. We Wrocławiu przez przypadek trafiłam do Pani Łaszewskiej-Maj. Umówiłam się z nią w gabinecie w Nysie, bo mam tam zdecydowanie bliżej. Koszt wyrwania jednego zęba miał wynosić w granicach 200-300 zł. Po wyrwaniu okazało się, ze mam zapłacić prawie 900 zł. za dwa zęby! Jedyna rada jaką otrzymałam to przykładanie lodu na opuchliznę. Byłam spuchnięta i sina przez ponad tydzień, nie mogłam nic jeść, cały czas ...
Opinia dodana przez: paulaprl

Jarosław Bieniek

Chirurg stomatolog

Jastrzębia 8
48-300 Nysa

Pan Doktor jest bardzo miły i rzeczowy. Miałam do usunięcia dolną 8-kę. Po sprawdzeniu na zdjęciu RTG podjął się wyrwania. Znieczulił mnie tak idealnie, że tylko słyszałam że coś robi. Podczas zabiegu informował mnie o tym co robi, na tyle na ile mógł, żeby mnie nie wystraszyć (poinformowałam, że jestem okrutnym tchórzem :) ). Potem powiedział jak należy postępować dalej z miejscem wyrwania. Ząb został bardzo ładnie usunięty, nic się ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Małgorzata Bezrąk

Iwaszkiewicza 3
48-303 Nysa

Jestem stałym pacjentem od wielu lat ( na NFZ kamień nazębny ) pozostałe prywatnie i jestem bardzo zadowolony. Do leczenia kanałowego i plomb nie mam zastrzeżeń. Do usunięcia kilkanaście lat temu moich ósemek także.
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Mateusz Śnieżek

Nyski Ośrodek Onkologii "Onkovit" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Marszałka Józefa Piłsudskiego 47
48-303 Nysa

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pana doktora, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pana Mateusza od razu zdiagnozował problem oraz rozpoczął leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Kazimiera Wolska

prywatna praktyka stomatologiczna
Krzywoustego 7/1
48-300 Nysa

bardzo polecam panią doktor, bardzo się stara aby nic nie bolało przy leczeniu zęba i jest bardzo przyjemna. dodatkowo potrafi wytłumaczyc oraz doradzić
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Ryszard Więcek

Protetyk, Stomatolog

Kościuszki 3c lok. 93
48-300 Nysa

unikać jak ognia,znachor.Szkoda wydanych pieniędzy.