lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

3,7
3,9

Nasza przygoda z doktorem Aleksandrem rozpoczęła się przed trzema laty, gdy u syna pojawił się wodniak jąderka. Od samego początku zachwycona byłam podejściem, kompetencją i pewnością siebie dr Wojtyłko i od razu zaufaliśmy mu powierzając syna w jego ręce. Uważam , że był to jeden z najlepszych życiowych wyborów. Zabieg przebiegł pomyślnie, wręcz książkowo,pomimo wykrycia w czasie zabiegu niewidocznej przepukliny zagrażającej życiu naszego syna. Po kilku dniach Pan doktor sam osobiście odwiedził nas w domu , aby zobaczyć stan dziecka. Czytam czasem opinie, że lekarze są kosztowni, ale wychodzę z przekonania, że niestety nie każdy z nas, a nawet nieliczni mogą stać się jednym z najlepszych chirurgów dziecięcych w województwie, na takie miano trzeba sobie zasłużyć. I co niektórym pieniądze po prostu się należą. Teraz jesteśmy po kolejnym zabiegu, tym razem wędzidełko językowe i warga górna. Zabieg błyskawicznie wykonany z pełną precyzją, efekt widoczny w mowie już pierwszego dnia po operacji. Co jest piękne, synek na widok Pana Aleksandra uśmiecha się mówiąc :fajny Pan, nie boje się... Proszę się czasem zastanowić na czym się skupiamy, ratując życie dziecka... na pieniądzach na pewno nie, bo nie są tego warte. Skupiamy się na tym, aby znaleźć kogoś kto zapewni nas , że zrobi wszystko i jest wręcz pewny tego , że uda mu się zrealizować to co sobie zamierzył. Może w przypadku pierwszej operacji tego nie dostrzegłam, ale miałam okazję to zobaczyć po raz drugi. Po wykonanym zabiegu Pan doktor przychodzi się przywitać i omówić nasz zabieg. I co widzę? Taki błysk w oczach, którego nie da się kupić, to jest coś naturalnego : ta myśl, jest udało się, kolejny cel zrealizowany, kolejni szczęśliwi Rodzice. Nie każdy pod wpływem stresu jest w stanie to zauważyć, polecam się przypatrzeć na wizycie. Ja będę jeszcze miała okazję to sprawdzić, czeka nas jeszcze jeden zabieg. Ale wcale mnie to nie niepokoi, wręcz przeciwnie wiem, że wszystko rozstrzygnie się na naszą korzyść. Pan doktor ma dobre podejście do dzieci, wyjaśnia wszystko szczegółowo, i nie tak formalnie i medycznie. Stara się aby rodzice dokładnie wiedzieli co ich czeka co z pewnością ich uspokaja. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, to zależy od rodziców , jeśli mają jakieś pytania zawsze jest do usług. Wiem, wiem zapisuje wszystkich na tę samą godzinę, ale przez to każdy ma możliwość pojawienia się w gabinecie natychmiast. Gdyby były zapisy, z pewnością czas oczekiwania na wizytę był.by dużo dłuższy. Tym bardziej, że nie wszyscy zdają sobie sprawę , że Pan Doktor działa w kilku gabinetach jednocześnie i tylko on osobiście zajmuje się swoimi małymi pacjentami. Co ważne rzetelnie i dokładnie omawia przebieg zabiegu i leczenia. Polecam i gwarantuję zadowolenie. Nie każdy jest w stanie zrobić na mnie takiego wrażenie.
Dziękuję za wielkie serce, kompetencje i życzę sukcesów w przyszłości. Kasia Błyszcz

Z Panem doktorem Aleksandrem Wojtyłko spotkałam się w wyjątkowo trudnej dla mnie sytuacji. Do szpitala w Prudniku trafiłam z chłopcem , którym się opiekowałam. Miał złamane obie kości przedramienia z przemieszczeniem. Właśnie tej nocy dyżur pełnił tam Pan doktor A. Wojtyłko. Pan doktor przyjął nas bez kolejki. Nawiązał świetny kontakt z cierpiącym chłopcem, uspokoił nas. Zajął się sam ustaleniem nam wizyty w szpitalu w Nysie, gdyż chłopiec musiał być przewieziony do innego szpitala i usypiany do zabiegu. Po jego interwencji telefonicznej w szpitalu w Nysie czekał już zespół do zabiegu. ...

Pan doktor wykazał się dużą znajomością swojego fachu, a ponadto okazał nam serce i wsparcie w trudnych chwilach. Jestem Mu ogromnie wdzięczna za pomoc i w ten sposób jeszcze raz chciałabym Mu za wszystko serdecznie podziękować.

W 1993 roku odnioslam straszny wydek oparzeniowy 3 i 4 stopnia, ktory cudem przezylam .Dr. Wojtylko jest wspanialym kompetentym i godnym zaufnia Chirurgiem ...juz wtedy jako dziecko wiedzialam ze jestem w bardzo dobrych rekach .Pan Doktor uratowal mi zycie !walczyl z innymi lekarzami i wspieral dobrym slowem za co bede wdzieczna do konca zycia .Pozdrawiam Beata P.

Po konsultacji z pediatrą rozpoczęłam poszukiwania chirurga dziecięcego który na już przyjmie i zbada mojego synka. Doktor Wojtyłko od razu po moim telefonie przyjął nas w swoim gabinecie w Opolu. Już podczas pierwszej wizyty pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie - miał świetne podejście do dziecka. Mój syn zazwyczaj płacze podczas badania lekarskiego ale tym razem był bardzo spokojny i dał się dokładnie zbadać doktorowi, co wzbudziło we mnie niesamowite zdumienie. Potem było już tylko lepiej. Doktor Wojtyłko wyleczył mojego syna z zapalenia, przepukliny, wodniaka i stulejki. Każda wizyta odbywała się w miłej i przyjaznej atmosferze zarówno dla mnie i dla mojego syna. Wszystkie zabiegi przebiegały sprawnie i pomyślnie, bez żadnych komplikacji. Warto zaznaczyć, że pan Wojtyłko zawsze dokładnie tłumaczy co dziecku dolega, jak będzie wyglądać leczenie a później rekonwalescencja. Ponadto doktor ze zrozumieniem odpowiada na każde pytanie udzielając wyczerpującej odpowiedzi. Reasumując, doktor Wojtyłko to cudowny człowiek i jeszcze lepszy lekarz - jest profesjonalista w swoim fachu co niestety jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją prace co wzbudza zaufanie i w znacznym stopniu minimalizuje stres związany zabiegiem i leczeniem dziecka. To prawdziwy lekarz z powołania, uprzejmy, konkretny i rzeczowy - naprawdę godny polecenia specjalista. Dziękuję Panu za serdeczną i fachową opiekę nad moim synem. Joanna Kucharz.

Doktor Wojtyłko to wspaniały lekarz, przede wszystkim bardzo dobry specjalista, wzorowo wykonuje swoją pracę, ma świetny kontakt z dziećmi, wszystko szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona, z przebiegu zabiegu u mojego syna, nie rozumiem ludzi którzy piszą że doktor się spóźnia na zabiegi, ale mając tyle obowiązków i pacjentów to ja naprawdę podziwiam organizację doktora Wojtyłki. Pan doktor nie lata samolotem z jednego końca województwa na drugi, tylko musi dojechać samochodem i naprawdę doceniajmy to co robi dla naszych dzieci. Ja doceniam pracę doktora Wojtyłki i jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze 😊

Wulgarny cham, brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Zraził dziecko na wejściu, które przez niego się popłakało a po zwróceniu mu uwagi, obraża się i nie rozmawia z rodzicem, tylko mówi do dziecka "POWIEDZ MAMIE, ŻE MUSI CIĘ ZAWIEŹĆ NA ZABIEG". Jeszcze musiałam prosić tego chama, żeby wypisał skierowanie. O zabiegu, komplikacjach, tudzież innych informacjach ważnych dla mnie matki, nie dowiedziałam się NIC. Ale szczerze nie miałam ochoty z tym dziadem dalej rozmawiać , choć teraz, kiedy ochłonęłam żałuję, że nie zniżyłam się do jego poziomu i nie byłam taka chamska jak on. 43 lata żyje na tej ziemi pracując w handlu więc z ogromną ilością wszelakimi ludźmi ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Na szczęście KARMA WRACA więc pozdrawiam doktora chama i polecam przypomnieć sobie PRZYRZECZENIE LEKARSKIE !!!

Do Pana doktora Wojtyłko zostalismy skierowani z naszym 7 letnim synem i w krótkim czasie po konsultacji Pan doktor Wojtyłko wykonał 2 zabiegi operacyjne. Obydwa zabiegi były wykonane profesionalnie bez najmniejszych komplikacji. Po każdym z zabiegów dziecko zabieralismy do domu, zarówno przed zabiegiem, w czasie i po zabiegu mielismy pełna i rzetelna informacje o stanie dziecka. Biorąc pod uwagę podejście Pana doktora Wojtyłko do dziecka, fachowość i cierpliwość uważam że jest wspaniałą osobą i z czystym sumieniem polecam jego usługi innym. Za życzliwość i udzieloną pomoc naszemu synowi serdecznie Panu doktorowi Wojtyłko dziękujemy. Sypkowie.

Mój syn był operowany przez pana doktora w Chirmedzie w Opolu, co do podejścia lekarza do dziecka jak i do nas nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan doktor dokładnie wyjaśnił nam na wcześniejszych wizyta co może być małemu i co będzie robiony, jak również po zabiegu wyjaśnił jaki przebieg miała operacja. Ja szczerze życzę aby tylko i wyłącznie spotykał takich lekarzy w swoim życiu. Widać, że Pan Aleksander kocha to co robi i ma niesamowite podejście do dzieci.

Lekarz tragedia CHAM CHAM CHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SZACUNKU DO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz tragedia CHAM CHAM CHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BRAK SZACUNKU DO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może i wizyta krótka, ale konkretna, byliśmy u dr na kasę chorych w Namysłowie i uważam ze udzielił nam wyczerpujących odpowiedzi, konkretnych i rzeczowych. Godny polecenia.