lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

wybraliśmy się do tego lekarza z naszym synkiem z tzw polecenia, niestety rozczarowanie już od pierwszej minuty, na zadane pytania udziela odpowiedzi typu - zaraz łeb urwę, to ja jestem od zadawania pytań -- arogancja wręcz od niego tryska... jeśli chodzi o sposób przyjmowania pacjentów to umawia wszystkich na jedną godzinę a potem przyjmuje tych prywatnych poza kolejką ( gdyż oni dzwonią do niego że czekają na dworze) tak więc byliśmy jako drudzy weszliśmy chyba dziewiąci - nie polecam tego stresu ...

Ten lekarz jest bardzo dobry . Bardzo dokładnie omówił metode leczenia i dał dalsze zalecenia. Po za tym w jego gabinecie w Nysie wbrew opini jest bardzo czysto i po każdej wizycie myje ręce. Wmiem bo byłem , więc prosze nie pisać takich pierdół ze zabawki są wszędzie porozwalane i że jest brudno , bo to nie prawda.Przynajmniej tak jest w Nysie.

Dr Wojtyłko to wspaniały specjalista Ma świetny kontakt z małymi pacjentami. Oby było więcej tak konkretnych i sympatycznych lekarzy. Polecam każdemu !!!!

gabinet zagracony i brudny, stare zabawki i mnóstwo gratów, wszędzie gdzie nie spojrzeć. Lekarz jest miły ale za stówkę za 3 min. to chyba każdy by się postarał. leczenie jest jeszcze w trakcie, więc nie mogę stwierdzić, czy skuteczne, czy nie. Być może będzie na koniec potrzebne użycie "siły". A dwa miesiące to ja muszę smarować itp. siusiaka synowi. a na koniec jeszcze słówko o poczekalni - strasznie zawilgocona, czuć pleśnią nie polecam dla alergików.

Pan doktor jest dobrym i solidnym chirurgiem ,zabieg z jednodniowym pobytem w klinice udał się i po powrocie w domu malec super doszedł do zdrowia ,niema co narzekać bo i tak pacjenci szybko i sprawnie dochodzą do siebie po takich zabiegach niż mieliby leżeć w szpitalach i przechodzić dodatkowy stres ,pozdrawiam Jolik71

Bardzo dobry lekarz . Jest konkretny i kompetentny .

Bardzo dobry lekarz . Jest konkretny i kompetentny .

na państwowych dyżurach przyjmuje pieniądze bez żadnej obawy

na państwowych dyżurach przyjmuje pieniądze bez żadnej obawy

Odniosłem takie wrażenie jak oceniłem

Odniosłem takie wrażenie jak oceniłem

14 miesięczny chłopczyk ze sklejonym napletkiem (stulejka fizjologiczna) bez tłumaczenia i pada tylko pytanie czy decydujemy się na zabieg (szybkie odklejenie które po 2 dniach nawraca przynosząc synowi tylko wieczorną traumę po kąpieli - konieczność smarowania maścią by nie wdało się zakażenie dodatkowo mimo wizyty na nfz wymuszenie na nas rodzicach zafundowania panu lekarzowi zwrotu kosztów maści emla

Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Bardzo konkretny i rzeczowy. Przede wszystkim NORMALNY. Nie każe traktować się jakby był bogiem w białym kitlu. Polecam.