lekarz Aleksander Wojtyłko

BARDZO DOBRY LEKARZ Z PEWNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ

BARDZO DOBRY LEKARZ Z PEWNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ

dr,Wojtyłko,niemam żadnych zastrzeżen.POLECAM

dr,Wojtyłko,niemam żadnych zastrzeżen.POLECAM

Bardzo dobry lekarz . Jest konkretny i kompetentny .

Bardzo dobry lekarz . Jest konkretny i kompetentny .

Pan doktor jest osobą kompetentną, wzbudzającą zaufanie. Trzeba przyznać, że ma dobre podejście do dziecka, taki dobry wujek" Jeśli padnie pytanie o sposoby leczenia, metody, środki to zazwyczaj otrzymuje się dokładną odpowiedź.Zdecydowanie polecam tę osobę. Dużą wadą jest ogromny koszt wizyt /czasem człowiek wchodzi na chwilkę i 100zl nie ma :-), a jeżeli jest potrzeba kilku wizyt...no cóż Pan Doktor się bardzo ceni jako lekarz...

Wspaniały lekarz.Miałam przyjemność go spotkać w szpitalu jak leżał tam mój syn.Świetne podejście do dzieci.Wszystko wytłumaczył. Gorąco polecam tego lekarza.

Witam serdecznie! Pierwszy raz w życiu spotkałam tak miłego i konkretnego lekarza!!! To każdego przypadku podchodzi bardzo profesjonalnie. Nie zbywa pacjentów i tłumaczy wszystko od A do Z. Do dzieci ma również bardzo fajne podejście:))) Polecam jak najbardziej Tego LEKARZA!!!!!!

Dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Bardzo konkretny i rzeczowy. Przede wszystkim NORMALNY. Nie każe traktować się jakby był bogiem w białym kitlu. Polecam.

Wspanialy czlowiek,zawsze radosny i usmiechniety,jako lekarz super chirurg,nie zawachalabym sie oddac pod jego opieke poraz kolejny mojej corki,ma fantastyczne podejscie do dzieci bo swoim usmiechem i zachowaniem sprawia ze dzieci traktuja go jak kolege a nie lekarza.goraca polecam pana dr wojtylke poniewaz jest on chirurgiem dzieciecym z prawdziwym powolaniem.

Lekarz z powołania!!Zawsze bardzo serdeczny,uśmiechnięty,rzeczowy.Potrafi doskonale nawiązywać kontakt z dzieckiem i rodzicami.Umiejętnie tłumaczy istotę zaburzeń,choroby i rozwiewa ewentualne watpliwości.Jeżeli istnieje tylko mozliwość bezinwazyjnej diagnostyki lub leczenia wykorzystuję ją maksymalnie,by oszcędzic dziecku stresu i traumatycznych przeżyć.Bardzo polecam pana doktora przede wszystkim jako profesjonalistę i wspaniałego człowieka. Anna Skórzak

Anna Skórzak

14 miesięczny chłopczyk ze sklejonym napletkiem (stulejka fizjologiczna) bez tłumaczenia i pada tylko pytanie czy decydujemy się na zabieg (szybkie odklejenie które po 2 dniach nawraca przynosząc synowi tylko wieczorną traumę po kąpieli - konieczność smarowania maścią by nie wdało się zakażenie dodatkowo mimo wizyty na nfz wymuszenie na nas rodzicach zafundowania panu lekarzowi zwrotu kosztów maści emla