lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

3,6
3,7

Mój syn był operowany przez pana doktora w Chirmedzie w Opolu, co do podejścia lekarza do dziecka jak i do nas nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan doktor dokładnie wyjaśnił nam na wcześniejszych wizyta co może być małemu i co będzie robiony, jak również po zabiegu wyjaśnił jaki przebieg miała operacja. Ja szczerze życzę aby tylko i wyłącznie spotykał takich lekarzy w swoim życiu. Widać, że Pan Aleksander kocha to co robi i ma niesamowite podejście do dzieci.

Lekarz tragedia CHAM CHAM CHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SZACUNKU DO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz tragedia CHAM CHAM CHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BRAK SZACUNKU DO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może i wizyta krótka, ale konkretna, byliśmy u dr na kasę chorych w Namysłowie i uważam ze udzielił nam wyczerpujących odpowiedzi, konkretnych i rzeczowych. Godny polecenia.

Ten lekarz jest bardzo dobry . Bardzo dokładnie omówił metode leczenia i dał dalsze zalecenia. Po za tym w jego gabinecie w Nysie wbrew opini jest bardzo czysto i po każdej wizycie myje ręce. Wmiem bo byłem , więc prosze nie pisać takich pierdół ze zabawki są wszędzie porozwalane i że jest brudno , bo to nie prawda.Przynajmniej tak jest w Nysie.

nie podoba mi sie jego podejscie, tak jak jest jeden komentarz ze umawia wszystkich na jedna godzine, do tego sie spozni i pogania jednego za drugim, moze i zna sie na tym co robi ale oderwanie sila napletka to juz nie jest fajne teraz synek co mu chce posmarowac to sie nie da bo placze i go piecze....

Pan doktor jest dobrym i solidnym chirurgiem ,zabieg z jednodniowym pobytem w klinice udał się i po powrocie w domu malec super doszedł do zdrowia ,niema co narzekać bo i tak pacjenci szybko i sprawnie dochodzą do siebie po takich zabiegach niż mieliby leżeć w szpitalach i przechodzić dodatkowy stres ,pozdrawiam Jolik71

gabinet zagracony i brudny, stare zabawki i mnóstwo gratów, wszędzie gdzie nie spojrzeć. Lekarz jest miły ale za stówkę za 3 min. to chyba każdy by się postarał. leczenie jest jeszcze w trakcie, więc nie mogę stwierdzić, czy skuteczne, czy nie. Być może będzie na koniec potrzebne użycie "siły". A dwa miesiące to ja muszę smarować itp. siusiaka synowi. a na koniec jeszcze słówko o poczekalni - strasznie zawilgocona, czuć pleśnią nie polecam dla alergików.

Coś mi się nie wydaje żeby było tak jak to zostało napisanie w poprzednim komentarzu (bylem z moim synem) wie wiem jak jest. Na pytanie nie udziela odpowiedzi typu łeb urwę itd. Jest miły i ma wspaniały kontakt z małymi pacjentami.

wybraliśmy się do tego lekarza z naszym synkiem z tzw polecenia, niestety rozczarowanie już od pierwszej minuty, na zadane pytania udziela odpowiedzi typu - zaraz łeb urwę, to ja jestem od zadawania pytań -- arogancja wręcz od niego tryska... jeśli chodzi o sposób przyjmowania pacjentów to umawia wszystkich na jedną godzinę a potem przyjmuje tych prywatnych poza kolejką ( gdyż oni dzwonią do niego że czekają na dworze) tak więc byliśmy jako drudzy weszliśmy chyba dziewiąci - nie polecam tego stresu ...

Dr Wojtyłko to wspaniały specjalista Ma świetny kontakt z małymi pacjentami. Oby było więcej tak konkretnych i sympatycznych lekarzy. Polecam każdemu !!!!