lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz.Miałam przyjemność go spotkać w szpitalu jak leżał tam mój syn.Świetne podejście do dzieci.Wszystko wytłumaczył. Gorąco polecam tego lekarza.

nie myje rak miedzy jedna a druga wizyta pacjenta

nie myje rak miedzy jedna a druga wizyta pacjenta

Owszem-miły,kompetentny "fachowiec",NIESTETY narzuca pacjentom domowe(oczywiście płatne)wizyty i za to DUŻY MINUS!

Jak czytam te opinie to mam wrażenie, że to nie ten lekarz u którego byłam. Niestety

Witam serdecznie! Pierwszy raz w życiu spotkałam tak miłego i konkretnego lekarza!!! To każdego przypadku podchodzi bardzo profesjonalnie. Nie zbywa pacjentów i tłumaczy wszystko od A do Z. Do dzieci ma również bardzo fajne podejście:))) Polecam jak najbardziej Tego LEKARZA!!!!!!

Pan doktor jest osobą kompetentną, wzbudzającą zaufanie. Trzeba przyznać, że ma dobre podejście do dziecka, taki dobry wujek" Jeśli padnie pytanie o sposoby leczenia, metody, środki to zazwyczaj otrzymuje się dokładną odpowiedź.Zdecydowanie polecam tę osobę. Dużą wadą jest ogromny koszt wizyt /czasem człowiek wchodzi na chwilkę i 100zl nie ma :-), a jeżeli jest potrzeba kilku wizyt...no cóż Pan Doktor się bardzo ceni jako lekarz...

W 100% podzielam opinię moich przedmówców. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!!

W 100% podzielam opinię moich przedmówców.
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!!

Kompetentny, rozumiejący obawy rodziców, cierpliwy - po prostu wspaniały lekarz

Kompetentny, rozumiejący obawy rodziców, cierpliwy - po prostu wspaniały lekarz

Lekarz z powołania!!Zawsze bardzo serdeczny,uśmiechnięty,rzeczowy.Potrafi doskonale nawiązywać kontakt z dzieckiem i rodzicami.Umiejętnie tłumaczy istotę zaburzeń,choroby i rozwiewa ewentualne watpliwości.Jeżeli istnieje tylko mozliwość bezinwazyjnej diagnostyki lub leczenia wykorzystuję ją maksymalnie,by oszcędzic dziecku stresu i traumatycznych przeżyć.Bardzo polecam pana doktora przede wszystkim jako profesjonalistę i wspaniałego człowieka. Anna Skórzak

Anna Skórzak

dla mnie najlepszy lekarz z jakim kolwiek sie spotkałam.

dla mnie najlepszy lekarz z jakim kolwiek sie spotkałam.