Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Dziecięcy Namysłów

- 1 lekarz
# 1
+1 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej A.W. Med
Mickiewicza 8
45-301 Namysłów

Średnia ocen: 4,0/5

Z Panem doktorem Aleksandrem Wojtyłko spotkałam się w wyjątkowo trudnej dla mnie sytuacji. Do szpitala w Prudniku trafiłam z chłopcem , którym się opiekowałam. Miał złamane obie kości przedramienia z przemieszczeniem. Właśnie tej nocy dyżur pełnił tam Pan doktor A. ...

Z Panem doktorem Aleksandrem Wojtyłko spotkałam się w wyjątkowo trudnej dla mnie sytuacji. Do szpitala w Prudniku trafiłam z chłopcem , którym się opiekowałam. Miał złamane obie kości przedramienia z przemieszczeniem. Właśnie tej nocy dyżur pełnił tam Pan doktor A. Wojtyłko. Pan doktor przyjął nas bez kolejki. Nawiązał świetny kontakt z cierpiącym chłopcem, uspokoił nas. Zajął się sam ustaleniem nam wizyty w szpitalu w Nysie, gdyż chłopiec musiał być przewieziony do innego szpitala i usypiany do zabiegu. Po jego interwencji telefonicznej w szpitalu w Nysie czekał już zespół do zabiegu.
Pan doktor wykazał się dużą znajomością swojego fachu, a ponadto okazał nam serce i wsparcie w trudnych chwilach. Jestem Mu ogromnie wdzięczna za pomoc i w ten sposób jeszcze raz chciałabym Mu za wszystko serdecznie podziękować.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Dana


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat