lekarz Jarosław Feszak

Chirurg ogólny, Gastrolog

dziękuje lekarzowi że on mnie operował i jestem dumna i dokładnie tłumaczył jak będzie wyglądać operacja moja wszystkim proponuję że warto do tego lekarza chodzić się leczyć jest miły Anna .S

Witam,od pewnego czasu zaczęłam chodzic do doktora Jarosława Feszaka w Słupsku i moje zdziwienie nie miało końca,lekarz przemiły,stara sie wytłumaczyc pacjentowi jak i co zrobi,ma po prostu czas dla pacjenta a przy tym bardzo rzeczowy oby więcej było takich lekarzy

Lekarz jest miły i dokładnie tłumaczy na temat choroby polecam wszystkim tego Lekarza jestem zadowolona