Kompetentny, dobry fachowiec- zawsze wszystko wyjaśni, można obdarzyć go pełnym zaufaniem, przede wszystkim trafione diagnozy.

Super lekarz,bardzo dobry specjalista.Uprzejmy i totalnie przyjacielski.Bardzo polecam.Leczymy sie u niego od lat calą rodzinką.Facet ma podejscie totalnie profesjonalne.Lekarz przez duże L

Najlepszy lekarz rodzinny. Nigdy mnie nie zawiódł. Rozpoznanie choroby ekspresowe. Polecam wszystkim :)

Najlepszy lekarz rodzinny. Nigdy mnie nie zawiódł.
Rozpoznanie choroby ekspresowe. Polecam wszystkim :)

od czasu powstania lekarza rodzinnego,naleze do niego, przedtem tez lubiłem do niego sie rejestrowadz jak przyjmował w przychodni, moze moj sposob opisu nie jest literacki LECZ LEKARZ TEN JEST Z POWOŁANIA nie jest to moja opinia prywatna lecz to opinia moich znajomych z ktorymi sie spotykam OBYSMY WSZYSCY LECZYLI SIE U TAKICH ,,DOCHTOROW,, zycze kazdemu pacjentowi a LEKARZOWI ZDROWIA I WYTRWAŁOSCI pacjynt z MIEDZYRZECZA

od czasu powstania lekarza rodzinnego,naleze do niego,
LECZ LEKARZ TEN JEST Z POWOŁANIA
nie jest to moja opinia prywatna lecz to opinia moich znajomych
z ktorymi sie spotykam
OBYSMY WSZYSCY LECZYLI SIE U TAKICH ,,DOCHTOROW,,
zycze kazdemu pacjentowi
a LEKARZOWI ZDROWIA I WYTRWAŁOSCI
pacjynt z MIEDZYRZECZA

Najlepszy lekarz jakiego znam. Leczyłam się u wielu lekarzy ale żaden tak szybko i trafnie mnie nie diagnozował. Dr Gęszka od lat leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni.

Lekarz warty czekania w kolejce. Jak już wcześniej osoba pisała, kompleksowo podchodzi do pacjenta, interesuje się nim wczasie jakiejś innej choroby niż przeziębienie, świetnie zna historię chorób swoich pacjentów jak i powiązania rodzinne (mój tata choruje na serce, i kiedy pan doktor mnie badał i nie podobała mu się praca mojego serca od razu skierował mnie do kardiologa i na szereg innych badań). Lekarz z powołania i zamiłowania.

super lekarz!!!zawsze mozna na niego liczyc

super lekarz!!!zawsze mozna na niego liczyc

Zdecydowanie polecam tego lekarza. jego podejscie do chorego jest bardzo dobre. a co najważniejsze potrafi leczyć, co obecnie jest mało spotykane.

Cóż ja mogę napisać-dzięki NIEMU żyję.

Cóż ja mogę napisać-dzięki NIEMU żyję.

kompetentna osoba ,ale słabo mobilna -pracuje tylko na rano,po południu zostało tylko pogotowie.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wola"?

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c