lekarz Jarosław Jankowski

Laryngolog

2,3
1,9
1,9

Nie wyobrażam sobie jak osoba na stanowisku lekarza może pozwalać sobie na taki brak elementarnych wartości moralnych , gdzie etyka lekarska . Liczą się tylko pieniądze a nie pomoc człowiekowi . Już nie wspominając o Pani w blond włosach która pracuje na rejestracji brak kultury mało powiedziane ... ! Wystosuje skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. NIE POLECAM

NIE POLECAM

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy ,a do tego swietny specjalista .Kazdego pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem.Z niezwykłą starannoscią bada i dobiera leki.Pełen profesjonalizm.Godny polecenia.

lekarz zarówno jak i jego recepcjonistka obudwoje siebie warci . najperw dostalam kazanie od tej kobiety bo przyszlam z krwotokiem z nosa nie umowiona , ze zabiera czas lekarzowi ze on tez ma prawo do chwili dla siebie ale po 40 min gadania glupot powiedzialam ze interesuje mmnie wiztyta praywatnie.. odrazu zaczela mowic jak czlowiek. a lekarz oprocz tego ze za 5min wiztyty wzial 100zl nie pomogl wcale niepotrzebnie wypalil mi naczynka i przez niego trafilam do szpitala poniewaz zalecil mi leki po ktorych jeszcze bardziej rozrzedzila mi sie krew. nie polecam !!

Pan doktor usłyszał ode mnie prosto w twarz , że jest największym chamem z jakim miałam w życiu do czynienia. Najszczerzej nie polecam. Dodam tylko że na wizycie prywatnej na której kasuje stówę....nawet się uśmiecha.

Nie polecam tego lekarza. Za dużo ma pieniędzy i mu się coś po...... Nieprzyjemny, nie dość ,że byłem prywatnie to wykrzykiwał kazał sobie szujkać osób do trzymania dziecka a i tak 2x przepisał nietrafiony antybiotyk i po 10 minutach skasował 100zł za wizytę.wizyty u Niego to gehenna.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem. Zbył mnie kompletnie, a na każde moje pytanie odburkiwał i odpowiadał jakby go to wręcz irytowało że je zadaję. Nie pomógł mi i zbagatelizował objawy. Naprawdę nie polecam tego pana! Tyle negatywnych komentarzy o czymś świadczy.

Zbyć pacjenta - to powinno być jego motto życiowe!!! To nie jest lekarz, zastanawiam się, czy kiedykolwiek komuś pomógł. Ktoś, kto ma o nim jakiekolwiek pozytywne zdanie, powinien się mocno stuknąć w czoło!

Miałem zapalenie ucha, diagnoza szybka i celna, podejście do sprawy profesjonalne. Leki za skutkowały szybko i sprawnie. Polecam.

Polecam.

Nigdy nikomu nie polece, odradzam i jeszcze raz odradzam. Ładowanie w dziecko antybiotyków bez porobienia badan. potem okazuje sie, ze zupelnie niepotrzebnie.

Naprawdę nie polecam. Odradzam....... coś Mu się chyba pomyliło w glowie. Za chwilę bierze tyle kasy a tu ani diagnozy anii leczenia. Naprawdę Jego arogancja nie zna umiaru !!!!