lekarz Jarosław Kruczek

1,2
1,3
1,1
1,4

Lekarz bardzo chamski. Traktuje pacjenta z góry.

Lekarz bardzo chamski. Traktuje pacjenta z góry.

Konosraj jakich mało, a może i wiele w służbie zdrowia, chamski, nieuprzejmy,zero kompetencji i znajomości sztuki lekarskiej, badanie oczu rzeźnickie, a pozatym, przepisał leki, których wogóle nie są dostępne od dłuższego czasu, nie polecam go nikomu, bo szkoda czasu i nerwów, dla tego gostka, najważniejszy był tylko kupon z książeczki.

Do tego lekarza się nie jeździ o 12 w nocy kiedy jest na dyżurze, ponieważ "przeszkadza się mu w spaniu" . A wita się słowami, "Wie Pan która jest godzina? przecież jest dyżur nocny i Ja śpię" Nie polecam nikomu, to nie jest lekarz. Nie zalicza się do służby zdrowia, jakiejkolwiek.

Poleciłabym osobie która potrzebuje natychmiastowej pomocy. Pan Doktor pomógł mi bo zapisał mi dobre leki, natomiast jako człowiek jest strasznym ******. Nie tak podchodzi sie do pacjenta nawet jak przyjeżdża do niego o 1 w nocy.