lekarz Jarosław Kubacki

Rehabilitant

Bardzo uprzejmy, energiczny, optymistyczny i otwarty lekarz. Tłumaczy cierpliwie, czeka na pytania. Bada dokładnie i w przekonujący sposób przedstawia swoje racje i sposób leczenia. Jedynym mankamentem jest bardzo szybki i specyficzny sposób mówienia. Ale to kwestia przyzwyczajenia 🙂 Póki co polecam!

Póki co polecam!

Lekarz z powolania.Gdyby wszyscy lekarze byli w stosunku do pacjenta tak zyczliwi jak Pan dr Kubacki to sluzba zdrowia bylaby w Polsce bardzo dobrym przykladem dla innych nacji.U Pana doktora jest tyle empatii do pacjenta,ze zawsze pomimo dolegliwosci bolowych potrafie z optymizmem patrzec na swiat.

Dr Kubacki bardzo mi pomógł. Mój kręgosłup jest w fatalnym stanie, niestety dolna i góra część kręgosłupa. Doktor przepisał mi maście robione na zamówienie, które naprawdę pomogłuy. Zalecił też zestaw ćwiczeń. Bóle jeszcze są , ale już coraz mniejsze. Z całego serca dziękuje doktorowi

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, odkąd zostałam mamą. Wspaniały fachowiec i człowiek. Bada bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie pytania, a takiej kultury osobistej i pozytywnej energii chyba jeszcze nigdy w żadnym innym gabinecie nie spotkałam.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Poznań"?

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Centrum Psychoterapii Integralnej
ul. Wierzbięcice 18/5

Karina Kachlicka

Rehabilitant dziecięcy
gabinet lekarski ocena rozwoju oceny rozwoju wcześniaków ,niemowląt
62-002 Poznań
poradnia wczesnej diagnostyki i rehabilitacji - przy Klinice Neonatologii w Poznaniu
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa
Plac Andersa 5