lekarz Jarosław Kubacki

Rehabilitant

3,5
3,5
3,7

Super lekarz , super podejście do nastolatka ,my jesteśmy mega zadowoleni ☺doktor zalecił ćwiczenia wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak . Humor i gadatliwosc doktora na plus

Zachowanie tego lekarza w stosunku do mojej mamy absolutnie niegodne misji tego zawodu. W życiu nigdy jeszcze nie została w taki sposób potraktowana przez lekarza i wyszła roztrzęsiona po wizycie. Pierwszej i ostatniej. Przez tempo mówienia i bełkot podejrzewała, że jest pod wpływem śodków odurzających czy alkoholu. Może to tłumaczyłoby jego chamstwo. Jeśli taki jest na trzeźwo to szczerze współczuję wszelkim pacjentom,,szczególnie tym słabszym,, którzy nie zawalczą o swoje granice i wyjdą z gabinetu psychicznie skuleni w sobie. Jak można powiedzieć pacjentce zadającej merytoryczne pytania (magister farmacji w końcu), że skoro ma 73 lata to czego się spodziewa - jest stara i musi boleć. I w ogóle co ona może wiedzieć o swoich dolegliwościach, w końcu nie studiowała medycyny.
Nie polecam.
Wstyd, panie doktorze. Karma wraca.

Niezwykle pozytywny człowiek. Nie sposób się nie roześmiać na pierwszej wizycie. W każdym razie mi się nie udało zachować powagi :D Dan Doktor podchodzi do małego pacjenta z przejęciem, dokładnie ogląda dziecko, tłumaczy kilkakrotnie zalecane ćwiczenia. Moje wrażenie bardzo pozytywne.

Pomimo późnej pory Pan doktor poświęcił nam dużo czasu, zbadał dziecko dokładnie i wytłumaczył wszelkie niezbędne ćwiczenia. Lekarz ma świetny kontakt z dziećmi, wprowadza uśmiech i niekonwencjonalną atmosferę podczas wizyty. Uprzejmy, życzliwy i kompetentny. Nie sposób wyjść z gabinetu wciąż nie uśmiechając się. Szczerze polecam.

Bardzo uprzejmy, energiczny, optymistyczny i otwarty lekarz. Tłumaczy cierpliwie, czeka na pytania. Bada dokładnie i w przekonujący sposób przedstawia swoje racje i sposób leczenia. Jedynym mankamentem jest bardzo szybki i specyficzny sposób mówienia. Ale to kwestia przyzwyczajenia 🙂 Póki co polecam!

Póki co polecam!

Lekarz z powolania.Gdyby wszyscy lekarze byli w stosunku do pacjenta tak zyczliwi jak Pan dr Kubacki to sluzba zdrowia bylaby w Polsce bardzo dobrym przykladem dla innych nacji.U Pana doktora jest tyle empatii do pacjenta,ze zawsze pomimo dolegliwosci bolowych potrafie z optymizmem patrzec na swiat.

Dr Kubacki bardzo mi pomógł. Mój kręgosłup jest w fatalnym stanie, niestety dolna i góra część kręgosłupa. Doktor przepisał mi maście robione na zamówienie, które naprawdę pomogłuy. Zalecił też zestaw ćwiczeń. Bóle jeszcze są , ale już coraz mniejsze. Z całego serca dziękuje doktorowi

Tak "nawiedzonego" lekarza jeszcze nie spotkałem . Gada jak nakręcony jakby był pod wpływem czegoś. Najmadrzejszy z mądrych Zachowuje się jakby miał dwie osobowości, mówi sam o sobie i do siebie. Co za ewenement.

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, odkąd zostałam mamą. Wspaniały fachowiec i człowiek. Bada bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie pytania, a takiej kultury osobistej i pozytywnej energii chyba jeszcze nigdy w żadnym innym gabinecie nie spotkałam.

Niestety doświadczyłem podczas wizyty u pana doktora wszystkiego o czym napisał anonim 13.03.2019. Z podobnym zachowaniem i kompletnym lekceważeniem pacjenta nigdy się nie spotkałem.