lekarz Jarosław Pelczar

Czytając opinie wybrałam się do doktora, ale z przyjęcia na NFZ. Masakra! Niemile zostałam potraktowana, bagatelizował chorobę, a oczu od 3 miesięcy nie mogę wyleczyć:(

Właśnie jestem po operacji zacmy swiat wyglada cudnie dzięki panu doktorowi uratował mi życie wspaniały fachowiec

Leczenie u tego lekarza polecam wszystkim jest to wspaniały fachowiec bardzo kompetentny wytłumaczy wszystko dokładnie i leczenie u Doktora Pelczara jest niesamowicie pozytywne,dzięki temu lekarzowi widzę super,ciśnienie z 24 spadło do 10.ma facet dar do leczenia jest O.K.

dobry fachowiec w swoje dziedzinie polecam -Stanisława

dobry fachowiec w swoje dziedzinie polecam -Stanisława

Niestety, ale przez doktora może ze względu na mój młody wiek zostałam potraktowana dość ''olewatorsko'' podczas zabiegu nie był zainteresowany że bardzo mnie boli nie przejął się też stanem mojego drugiego oka Niestety ale bardzo nie profesjonalne zachowanie Bez względu na wiek pacjentów powinno się szanować!!

Niestety ale bardzo nie profesjonalne zachowanie
Bez względu na wiek pacjentów powinno się szanować!!

Lekarz z tak zwanego powołania. Prosiłem o badanie oczów a dzięki dociekliwości i kompleksowemu podejściu do mojego stanu zdrowia Pan Pelczar postawił trafną diagnozę o przyczynach moich problemów z widzeniem. Osobiście zaangażował się w wyszukanie dobrych specjalistów z neurologii i neurochirurgii.W trakcie prawie godzinnej wizyty doktor zapoznał się dogłębnie z całą moją dotychczasową dokumentacją medyczną oraz przeprowadził dokładne badanie. Polecam - trafiłem na dobrego profesjonalistę. E.J. Świdnica

Z czystym sumieniem mogę go polecić. Nie naciaga na niepotrzebne koszta. Bardzo dobry fachowiec! Szybko, miło i bezboleśnie. Polecam!!!

I widzę WYRAŹNIE!!! Po wizycie u dr Palczara świat nabrał barw i naprawdę stał się wyraźny - kto ma wadę wzroku, ten będzie wiedział o czym piszę. Lekarz godny polecenia - Fachowiec w dziedzinie okulistyki! - POLECAM!!!

Super okulista.Byłam z dwoma swoimi synami.Doktor wszystko bardzo dobrze wyjaśnił

Bardzo mi pomógł, fachowiec w swojej dziedzinie. Jest bardzo dobrym lekarzem.

Bardzo mi pomógł, fachowiec w swojej dziedzinie. Jest bardzo dobrym lekarzem.