lekarz Jarosław Zwierzyński

Transfuzjolog, Ginekolog położnik

Polecam :) Pan doktor miły i kompetentny. Dokladnie omówił problem z którym przyszłam i wdrożył skuteczne leczenie. Z pewnością wrócę na kolejną wizytę.

Niekompetentny lekarz. Męczyłam się z zakarzeniem przez 2 miesiące lecząc się u w/w lekarza. Kiedy poszlam do prywatnego, okazało się, że mam, jak to określił, typową grzybicę. Dr Zwierzyński przez jakiś czas też przepisywał tabletki dopochwowe na grzybicę, ale bez tab. doustnych, dlatego nie pomagały. Cytologia wyszła czysta, więc stwierdził, że to alergia i kazał leczyć się bakteriami mlekowymi dopochwowymi bez recepty. Nadmienię, że zarazilam tym męża, no.. na pewno nie alergią. Prywatny lek. wczesniej przewidział, że jeżeli będzie dobry wynik tzn. że jest źle pobrana cytologia. Także grzybicę leczy bakteriami. Jeszcze jedno, usg narządów rodnych trwało max. 5 sekund. Jeżeli ktoś będzie poważnie chory, on tego nie wykryje.

Lekarz przeznacza dosłownie 5 minut na pacjentkę, poszłam z problemami a p.doktor powiedzial że najpierw trzeba zrobić badania a te badania to tylko cytologią, dopiero potem będzie że mną rozmawiał. Wcześniej bardziej profesjonalnie podchodził do pacjentki a teraz już niestety tylko żeby przyjąć jak najwięcej osób. Nie polecam.

Brak kultury osobistej to mało powiedziane. Niesympatyczny i mało kompetentny. Nawet nie stara się stwarzać pozorów, że on jest dla nas a nie my dla niego. Zawód lekarza wykonywany powinien być przez osoby z powołaniem i odrobiną empatii.

Niestety nie polecam!!! Prowadziłam ciążę u tego lekarza. Przez całą ciążę nie miałam rani razu zrobionej cytologii. Jak się okazało przy przyjęciu do szpitala, że nie mam połowy badań zrobionych, i przez to zapalenie dróg moczowych na tydzień przed porodem. Ostatnie badanie jakie było wykonane to krzywa cukrowa w 26 TC. Ktg pod koniec ciąży?? Oczywiście że nie bo jest zepsute. A no i oczywiście te przyjmowanie swoich koleżanek z pracy przed wszystkimi pacjentkami. Też bardzo miłe. Siedzą kobiety w ciąży czekają na lekarza nie dość że się spóźnia to jak przychodzi to bierze do gabinetu pielęgniarkę i bada ja pół godziny. Radzę wam dziewczyny innego lekarza.

U doktora byłam na wizytach jedynie kontrolnych, jednak zawsze te wizyty odczuwałam pozytywnie, a był to pierwszy ginekolog mężczyzna, do którego poszłam. Wszystkie obowiązki zawsze były wypełniane dobrze, więc jak najbardziej mogę polecić.