lekarz Jędrzej Gierszewski

1,6

Nie polecam ! Diagnoza nietrafiona zupełnie , leki źle dobrane . Po konsultacji u innego lekarza od razu ustąpiły objawy po zastosowaniu innych leków i przede wszystkim po trafnej diagnozie .

Nie polecam !

Nie polecam!!!! Czas poświęcony dla pacjenta 1 min na korytarzu gdzie pacjent mial skierowanie na operację.Został zbadany jednym palcem na korytarzu i odesłany do domu.Po konsultacji z innym lekarzem pilna operacja .Rozmowa prowadzona jednocześnie z trzema osobami naraz🙈 Ja się pytam za co my płacimy składki🤔🤔 Trzeba dać więcej podwyżek lekarzom!!!!

Nie polecam!!!!
Ja się pytam za co my płacimy składki🤔🤔
Trzeba dać więcej podwyżek lekarzom!!!!

Z wizyty wyszedłem zniesmaczony . Nie spotkałem jak do tej pory tak zadufanego w sobie lekarza . Radzę omijać.

Z wizyty wyszedłem zniesmaczony .
Nie spotkałem jak do tej pory tak zadufanego w sobie lekarza .
Radzę omijać.

NIE POLECAM ! Niemiła atmosfera , lekarz traktujący pacjenta i jego rodzinę z góry, diagnoza błędna. Szkoda pieniędzy i nerwów.

NIE POLECAM !
Szkoda pieniędzy i nerwów.

W moim przypadku pan doktor oprócz wiedzy i umiejętności posiada empatię oraz życzliwy stosunek do pacjenta. Swoją postawą - cierpliwością, spokojem i optymizmem "zaraża" najbardziej cierpiącego. Bardzo dziękuję mu za wsparcie i opiekę.

Odradzam zdecydowanie wizytę u tego lekarza. Bardzo nieprzyjemna atmosfera w gabinecie , lekarz niemiły , arogancki , badał szybko i jakby "za karę". Nie polecam , szczególnie ze wizyta do najtańszych nie należała.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza! Niemiły, zarozumiały, traktujący pacjenta z góry , kompetencje i wiedzę również oceniam bardzo nisko , gdyż po konsultacji z 2 innymi lekarzami diagnoza okazała się zupełnie inna. NIE POLECAM !