lekarz Jerzy Dubiel

Neurochirurg

Wspaniały lekarz,który nie przejdzie obok cierpienia człowieka.W październiku pan doktor Dubiel przeprowadził mi operacje kręgosłupa lędźwiowego.Przed operacja prawie przestałam chodzić,ból nogi był nie do zniesienia,teraz jestem trzy tygodnie po operacji chodzę bez bólu nogi i kręgosłupa.Wspanialy lekarz,wyrozumiały,konkretny.Odpowiada na pytania,mówi dokładnie o chorobie wszystko tłumaczy.Bardzo dziękuję za pomoc.Brak mi słów aby okazac swoją wdzięczność Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.Polecam z całego serca.

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy, kompetentny. Dzięki niemu moja mama już nie cierpi, operował jej kręgosłup. Polecam!!!