dr n. med. Jerzy Jankau

Chirurg plastyczny

Może jest miły i uprzejmy ale tylko za pieniądze.Jestem po rekonstrukcji piersi,cos okropnego.Piers była robiona z tkanki własnej czyli z brzucha.Blizny są szerokie niechlujnie zszyte, ale on oczywiscie twierdzi że jest wszystko ok.Powiedział ze moge mieć pretensje tylko do tego z góry a nie do niego bo moje ciało ma tendencje do tworzenia bliznowców.Piers mam praktycznie pod pacha, jakby ktos oberżnął płat mięsa i przyszył. Nie podobał mi sie od początku był zarozumiały a na wizyte poświęcił mi może 5 min była to wizyta publiczna, więc szybko, szybko aby sztuka.ŻAŁUJE.zostałam skrzywdzona przez los jak większość Amazonek,dlatego bardzo chciałam mieć pierś a teraz to wszystko wygląda gorzej niż po mastektomi.Takie zabiegi odtwórcze trzeba robić w prywatnych klinikach bo inaczej takie są skutki albo trzeba trafić na lekarza z powołania.

Nie ważne koszty, ważne że w końcu ktoś zajmie się tobą i zrobi to co natura zbabrała.Jest to super specjalista a zarazem normalny człowiek!Same spotkanie z nim to naprawde fajne doświadczenie !Dzięki wielki Doktorze!Zrobiłam sobie plstyke uszu:)Zabieg szybki i trochę bolesny ale nie na tyle,zrobiła bym to drugi raz!Polecam!

polecę każdemu,profesjonalny,wzbudza zaufanie od pierwszych sekund wizyty.troska o dobro pacjęta na pierwszym miejscu. debest

debest

Wspaniały lekarz dzięki niemu znowu czuje sie kobieta.Zrekonstruował mi pierś jest wspaniały.Polecam

Bardzo dobry lekarz. Wybór tego lekarza był trochę losowy. Jednak już po pierwszej konsultacji zrobił na mnie pozytywne wrażenie i nie żałowałam wyboru. A to był dopiero początek! Na drugiej konsultacji powiedziałam czego oczekuję po operacji (powiększenie piersi i usunięcie bruzd przynosowych). Jestem już tydzień po operacji i uczciwie mogę zapewnić, że efekt jest w 100 proc. zgodny z oczekiwaniami. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tego lekarza i mam dzięki niemu PIĘKNY biust!!!! GORĄCO POLECAM!!!

Przed podjeciem decyzji o wyborze lekarza, wyslalem email z zagranicy do 4 lekarzy aby uzyskac informacje i cene operacji plastycznej mojego dziecka. Jako jedyny odpisal na kazdy list w ciagu 1-2 dni. Odpowiedzi byly rzeczowe i wyczerpujace. Inni lekarze nie odpowiedzieli lub stwierdzili ze mam sie zglosic osobiscie, ignorujac moje pytania. Majac slowna gwarancje daty zabiegu, moglem zaplanowac wyjazd. Od pierwszej osobistej konsultacji, az do zmiany opatrunku wszystko odbylo sie wedlug planu. Zabieg zostal dokonany w Swiss Med, w szpitalu na najwyzszym poziomie w najlepszych warunkach. Zaimponowalo mi bardzo rzeczowe podejscie lekarza, ktory potrafil synowi wytlumaczyc wszystkie plusy i minusy operacji. Wedlug mojego doswiadczenia Dr. Jankau jest swietnym lekarzem godnym polecenia.

Rewelacyjny lekarz, wspaniały, wrażliwy i pełen humoru człowiek. Ma złote ręce. Robiłam abdominoplastykę i podnoszenie biustu, efekty mnie zadziwiły.Dla mnie to prawdziwy artysta. Najlepszy chirurg na Pomorzu. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam osobom, które chciałyby poprawić swoje kompleksy. Po pierwszej wizycie - chce się wracac do gabinetu i oddac się w ręce dr Jankau.

żadne słowa nie oddadzą jak naJLepszego wrazenia po spotkaniu z panem doktorem Jerzym, przemiły,godny zaufania,WSPANIAŁY

Jest najlepszy ma złote ręce no a Krajewski z całym szacunkiem jest taki malutki.Wiele zawdzięczam temu lekarzowi i zawsze będę wdzięczna za to że trafiłam właśnie do Niego.Magda L.