Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Najlepszy Neurolog Dzieciecy:) od razu trafia w diagnozę. Poświęca dużo czasu, nawet telefonicznie się kontaktuje i pyta o pacjenta (a to rzadkość). Pan Jerzy jest po prostu z powołania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim mama,które mają problemy z dziećmi. serdeczne podziękowania:)

doktor pomógł mojej córeczce,na początku wszyscy lekarze mówili że jest dobrze, że to normalne u wcześniaków. Jestem bardzo wdzięczny doktor Niewiadomy od razu zakwalifikował dziecko do leczenia. Okazał pomoc, jest bardzo kompetentny, a wiedza szeroka.

doktor pomógł mojej córeczce,na początku wszyscy lekarze mówili że jest
dobrze, że to normalne u wcześniaków. Jestem bardzo wdzięczny doktor
Niewiadomy od razu zakwalifikował dziecko do leczenia. Okazał pomoc, jest
bardzo kompetentny, a wiedza szeroka.

Polecam pana doktora, wysłucha,poświęci odpowiednią ilość czasu na badanie, wszystko wytłumaczy. Bardzo miły, uprzejmy.

Dobry lekarz. Leczył u mnie migreny przez kilka lat. Wizyty byly w ramach NFZ. Zawsze dokładnie badał, m.in. równowagę, koordynację ruchów czy dno oka. Wykonał EEG a nawet profilaktycznie wysłał na wizytę do psychologa. Świetnie dobrał leki, napady migrenowe zmniejszył do minimum. Naprawdę polecam.

Naprawde miły sympatyczny lekarz znakomite podejście do dziecka badanie odbywa się w formie zabawy poprzez co zachęca dziecko do współpracy.Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały kompetentny wzbudza zaufanie dzieci .Jezeli macie państwo problemy z dziećmi a lekarz rodzinny odsyła do neurologa to ja bym poleciła pana dr. Jerzego Jarzyńskiego

Pan dr kompetentny, bardzo uważnie wysłuchał moich informacji na temat dziecka,poświęcił dużo czasu na badanie. Bardzo miły, uprzejmy. Zawsze oddzwonił kiedy obiecał, że to zrobi. Pozostawił wrażenie, że zależy mu bardzo na właściwej diagnozie i zajęciu się leczeniem dziecka gdyby okazało się, że jest taka potrzeba.

bardzo kompetentny lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam

bardzo kompetentny lekarz, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Toruń"?

Centrum Homeopatii
Szczytna 1