lek. med. Jerzy Jarzyński

Neurolog dziecięcy

Najlepszy Neurolog jakiego znam, wspaniałe podejście do dzieci młodszych jak i starszych.Byłam z dwulatkiem i z nastolatką. Polecam doktora w 100%.

Polecam doktora w 100%.

Przemiły Pan doktor który bardzo dokładnie przebadał dziecko, wszystko dokładnie opowiedział i poświęcił nam bardzo dużo czasu a przede wszystkim pomógł mojemu synkowi. Najlepszy neurolog dziecięcy. Polecam w 100% 😊

Pan doktor jest bardzo cierpliwy i uprzejmy. Tlumaczy wszystko krok po kroku. Ma super podejście do małych dzieci, mój 6 miesięczny synek był zachwycony wizytą. Cierpliwie wszystko wyjaśnił. Ma ogromną wiedzę, jest świetnym specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam.

Na Pana doktora trafiłam szukając neurologa dziecięcego po stwierdzeniu u synka padaczki. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt. Pan doktor bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, już podczas rozmowy telefonicznej bardzo szczegółowo wszystko omawia. Synek miał wykonywane EEG w gabinecie, bardzo przyjazna atmosfera, świetne podejscie do dziecka,pan doktor bardzo delikatny, udzielił nam przed badaniem kilku bardzo dobrych porad, dzięki czemu badanie odbyło się bezproblemowo. Z całego serca każdemu polecam :)

Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo empatyczny, do każdej sytuacji i pacjenta podchodzi indywidualnie. Gdy dostaliśmy pilne zalecenie wykonania usg przezciemiączkowego i konsultację z neurologiem dziecięcym zaczęły się intensywne poszukiwania specjalisty. Córeczka ma zaledwie 7 miesięcy, liczył się czas. Ale niestety wolnych terminów brak. I mówię tu o wizytach prywatnych. Poza Toruniem zaczęliśmy szukać w Bydgoszczy, ale wszędzie odbijaliśmy się od drzwi. Została poradnia Pana Doktora Jarzyńskiego. Wystarczył jeden telefon, krótkie przestawienie sytuacji, by Pan doktor, mimo obłożenia pacjentami, przyjął nas w ciągu godziny. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, Pan ...

Gdy dostaliśmy pilne zalecenie wykonania usg przezciemiączkowego i konsultację z neurologiem dziecięcym zaczęły się intensywne poszukiwania specjalisty. Córeczka ma zaledwie 7 miesięcy, liczył się czas. Ale niestety wolnych terminów brak. I mówię tu o wizytach prywatnych. Poza Toruniem zaczęliśmy szukać w Bydgoszczy, ale wszędzie odbijaliśmy się od drzwi. Została poradnia Pana Doktora Jarzyńskiego. Wystarczył jeden telefon, krótkie przestawienie sytuacji, by Pan doktor, mimo obłożenia pacjentami, przyjął nas w ciągu godziny. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, Pan Doktor wykonał wszystkie niezbędne badania, przy tym tłumacząc każdy szczegół. Podobnie było z wykonanym usg przezciemiączkowym.
Na szczęście w naszym przypadku skończyło się tylko na strachu. Pan Doktor uspokoił nas, że córeczka rozwija się prawidłowo.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)
Iga z mamą

Nie wiem jak mogę dziękować. Pan doktor wszystko spokojnie tłumaczy, pokazuje. Po mimo braku miejsc przyjął nas i zbadał dziecko. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Jula z mamą!

Pan doctor mimo ze grafik zapelniony bardzo serdeczny, wysluchal i poradzil co dalej czynic. dziekuje panie doktorze.

Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Najlepszy Neurolog Dzieciecy:) od razu trafia w diagnozę. Poświęca dużo czasu, nawet telefonicznie się kontaktuje i pyta o pacjenta (a to rzadkość). Pan Jerzy jest po prostu z powołania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim mama,które mają problemy z dziećmi. serdeczne podziękowania:)

doktor pomógł mojej córeczce,na początku wszyscy lekarze mówili że jest dobrze, że to normalne u wcześniaków. Jestem bardzo wdzięczny doktor Niewiadomy od razu zakwalifikował dziecko do leczenia. Okazał pomoc, jest bardzo kompetentny, a wiedza szeroka.

doktor pomógł mojej córeczce,na początku wszyscy lekarze mówili że jest
dobrze, że to normalne u wcześniaków. Jestem bardzo wdzięczny doktor
Niewiadomy od razu zakwalifikował dziecko do leczenia. Okazał pomoc, jest
bardzo kompetentny, a wiedza szeroka.